Iščem krožnik villeroy&bosch piemont estivo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. avg 2014 18:31

In če bi še kdaj sprejela povabilo k porcelanski družini, bi tistega oškrbljenega vsakič vzela s seboj in vztrajala, da mi obed servirajo le nanj.

nola

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

24. avg 2014 19:21

Res, Nola.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. avg 2014 19:30

Točno tako, noben porcelan ni vreden, da se človek tako žre zaradi njega. Če se tako bojijo zanj, naj ga razstavijo v vitrini, postrežejo pa na navadnih belih krožnikih.Bo ravno tako teknilo. Avtorica se mi kar smili, si lahko predstavljam, da ji ni vseeno.

naor

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. avg 2014 19:44

No, vem in razumem kako prav brez pameti se se lahko navežemo na ne samo (ampak prav zares) na ne samo porcelan ampak vse sorte predmetov.

Eni na avte, drugi na hiše ali prostore (tu sem že jaz blizu) pa tudi na način, kako so ene stvari narejene - poznate?

Allora, ne, da mi je res pomembno , ampak polenta se mi pa zdi kaj ti že vem, vredna predstavitve.

nola

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

27. avg 2014 21:18

kozamurnik je napisal/a:

Mislim, da se ti splača vzeti:

http://www.kalaydo.de/kleinanzeigen/tafelservices/1



murnik



Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 24. 2014 17:08

 

Najlepša hvala, že pišem prodajalcu.

Hvala tudi, da ste me podučili, da iščem veliki plitev krožnik in ne servirni krožnik. Pa spet nekaj novega vem 

 

Vsem želim obilo kulinaričnih užitkov!

Joan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti