Mehiška restavracija

mankica  

član od: 21.2.2012

sporočila: 11

tema odprta - 13. avg 2014 10:59 | ogledi: 8.645 | odgovori: 9

Lepo bi prosila za vaše mnenje o restavraciji LA TEMPORADA v Celju.Ali imajo dobro hrano,pestro ponudbo......?

Za rojstni dan bi rada peljala tja svoje ožje sorodnike.Lahko predlagate tudi kakšno drugo mehiško restavracijo v tem okolišu.MB,LJ ali kam dlje ne pridejo v poštev.

Hvala vam za vaše predloge in mnenja 

 

mankica

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

13. avg 2014 11:28

Iz mojih izkušenj mehiški okus v celju nikoli ni bil nekaj veliko priljubljen in nikoli ne bo... Še kitajske se potrebovale kar nekaj časa, da so dvignile svoj nivo poslovanje...zdaj pa vidiš v njih goste tudi over 60 :) 

Jaz osebno ogromno hodim po gostilnah... najmanj trikrat tedensko in za la temporado v življenju še nisem slišal kakšne besede dobre ali slabe itd... Sploh, ko si jo omenila sem moral pogledati v strica googla kje ta gostilna sploh stoji in od mene je zgolj kilometer - torej veš :) 

Na sploh se v celju z mehiško hrano močo bori bar pomaranča v cityu centru, katera ima par mehiških ponudb a vseeno kolikor sem na tekočem jim najbolje na gre... 

Ni to ljubljana, ko imaš turško - brazilsko - japonsko itd...pa vse nabito :) 

 

Tako, da jaz osebno ti v celju odsvetujem kar se tiče mehiške - moje mnenje :) 

dkrajnc24

mankica  

član od: 21.2.2012

sporočila: 11

13. avg 2014 11:31

Hvala ti za mnenje,mi veliko pomeni,kajti nimam dosti izkušenj z temi restavracijami.Bo treba kje drugje pogledat 

mankica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. avg 2014 13:04

Koliko lahko da človek na mnenje (o čimerkoli) nekoga, ki niti toliko spoštovanja do lastnega jezika nima, da bi uporabljal veliko začetnico?

rimljanka

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

13. avg 2014 13:58

Ni blema mankica... Verjemi mi, kar sem povedal so moje dobre - slabe izkušnje in pač iz mojih pogledov na to gostilna oziroma na sploh gostilna po celju in glede na to da sem iz celja imam dobro prečesane gostilne... 

Upam, da boš kaj boljšega izbrala... lepo bodi in javi :) 

 

Rimljanka Vi ste očitno šli iz teme al govorite z vesoljem ? :) Heh... odgovoril sem kako vem glede izkušenj oziroma se držal teme in mankici lepo odgovoril, slednja pa je moj odgovor razumla in se posledično zahvalila... žal pa nisem uporabil velike začetnice, ohjoj... prof.slovenščine :) 

Raje ji pomagajmo...bo bolj pametno 



dkrajnc24



Sporočilo je spremenil(a) dkrajnc24 dne 13. 2014 14:04

Sporočilo je spremenil(a) dkrajnc24 dne 13. 2014 16:16

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

13. avg 2014 17:13

Sporočilo je spremenil(a) bivsamiska dne 13. 2014 17:25

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

13. avg 2014 22:04

 Jaz bi v Celju povabila v Carraro (srbska) ali v Stari pisker (žar, rebrce, burgerji). Teh se na hitro spomnim.

Lopatka

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

13. avg 2014 22:06

Ja pa tudi Koper je super (pice, pasta). Mogoče bi bil se najboljša izbira. Tudi cenovno so ok.

Lopatka

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

13. avg 2014 22:30

Se strinjam z lopatko

Carraro ga zmaga v balkanjadi :) 

Kar pa se tiče starega piskra pa itak...tk k si reko... prste si na koncu poližeš ampak je zelo dobro rezervirati mizo, ker ponavadi imajo kar močno polno :) 

Drgač pa kakšno asado še za morske specialitete - sam je malce dražje 

Potem te tudi kakšen picikato zna razvajati na teharjih - 1 km iz celja 

 

dkrajnc24

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

14. avg 2014 8:50

Pizzikato je preverjena destinacija že dooolgo let in so me le enkrat razočarali - ko sta moje široke rezance z lososom očitno kuhala dva - posledica so bili seveda presoljeni rezanci. Sicer pa so skoraj vedno dobrodošla restavracija ravno zaradi zelo pestre izbire - in različnih okusov gostov. Tudi nekaj mehiškega se najde pri njih.

Tule imaš njihov jedilni list:

http://cms.siel.si/documents/145/docs/picikato-c

sicer pa imajo vedno tudi sezonsko ponudbo.

lp, 



http://zaspancki.si/

Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 14. 2014 08:51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti