Bonazza - piran

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

tema odprta - 8. avg 2014 15:36 | ogledi: 17.914 | odgovori: 4

Pozdravček !

 

Zanima me, če kdo pozna restavracijo Bonazza v Piranu. Hrana okusna ? Vtisi ? Kakšna slaba izkušnja ?

Hvala že vnaprej za kako informacijo.

 

vd007

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. avg 2014 19:31

http://www.tripadvisor.com/RestaurantSearch?geo=274876&a

Devetindvajseta restavracija od 32ih v Tripadvisorju.

 

Jaz se pogosto na tole zanesem, čeprav se mi je ravno zadnjič v Toscani zgodilo, da sem dobila jed, za katero se je zdelo, da jo je vsak zaposlen 1x solil. Z drugimi besedami, bila je tako preslana, da ni bila jedljiva. Sem jim lepo povedala, jed so odnesli in mi malo kasneje prinesli novo, popolnoma perfektno. Še opravičili so se mi s par klobasicami. Aja, restavracija je bila #1 od vseh v vasici.  



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 08. 2014 19:58

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

8. avg 2014 19:48

Hmmm...čudno. Idila na zadnjem mestu...lani sem tam jedla mislim da 6x, ambient je res nikakvi, hrana je bila pa zelo všečna. Jastog fenomenalno pripravljen, ribje plošče super... skratka hrana super, ambient in sanitarije pa res zanič. Pri Mari na 3.mestu? Tudi ta se mi zdi zelo dobra. ...

Bom preverila v Bonazzi vseeno...pa povem, kakšna je hrana . ...

( Sem imela  zelo slabo izkušnjo v Izoli, v restavraciji čisto obali....tisto bi pa res uvrstila na konc seznama, če bi imela šanso ocenjevati. Hrana čist zanič. Šla samo 1x in nikoli več. )

vd007

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. avg 2014 19:57

Vd007, prijavi se na TripAdvior. Nič ne stane, restavracije, hotele, izlete itd., pa lahko ocenjuješ tudi v slovenščini. Vidiš, naj-hotel v LJ po mnenju moje boljše polovice tudi ni #1. NIti približno ni med zadnjimi.

Če so sanitarije "pa res zanič", kot praviš, mene v tako restavracijo žive ne bi še enkrat dobili. Če ne morejo imeti WCja čistega, kako imajo potem nečisto šele kuhinjo !!! 

 

 

Vanja

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

8. avg 2014 20:09

Wcji so bili čisti...vse čisto...ampak STARO, zdelano, vse...zato ambient "bogi " .Če bi bilo umazano, tud mene ne bi dobili več tja ;)

 

Hvala Vanja..bom pogledala na TripAdvior :)

 

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti