2 dni prej pripravljeni prigrizki

Buzz  

član od: 9.6.2010

sporočila: 3

tema odprta - 30. jul 2014 8:48 | ogledi: 3.868 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Imam problem, pa vas prosim za nasvet. In sicer... V soboto imamo neko prireditev, za kar bi morala pripraviti kakšne slane prigrizke in sladice. Ker nikoli ne gre vse po načrtu, moram nepričakovano delati po cele dneve, tako da imam edini prost dan za peko danes, v sredo. Mi lahko svetujete kaj pripraviti, da bo pocakalo do sobote zjutraj to je v bistvu dva dni? Zanima me za sladko in slano, lahko je tudi cist simpelj :)

Naaajlepsa hvala ;)

Buzz

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

30. jul 2014 10:48

Sladko imaš veliko keksov, pa kakšne pite (bela, orehova, čokoladna pita, ki pridejo še boljš ko malo odstojijo), londonske rezine, orehova rolada s kislo smetano je tudi boljša ko odstoji...

Slano pa bi jaz vse predpripravila za peko in potem samo spekla. Ali pa bi naredila kake kanapeje, ampak s tem je veliko več dela, kot pa samo speči predpripravljeno slano pecivo.

 

blossom

Sporočilo je spremenil(a) blossom dne 30. 2014 10:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti