Embalaža za torto

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2015 18:28

Globok pekač iz pečice je sila uporabna reč za transport oglate torte. Sploh če je že pečena v njem. 

mamamia

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. jan 2015 19:19

saj hladilnik ni tako zelo miniaturen  in to se spravim noter, improvizacija je pa itak moje "srednje ime". Saj casa imam se dovolj, nekaj se bom ze spomnila.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. jan 2015 10:28

O super, hvala

"Stressed is desserts spelled backwards!"

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

19. jan 2015 11:30

To stran iz predzadnjega linka je postavljal  verjetno nekdo brez izkušenj ;)   sem se precej nasmejal pri pregledu.

Neko resno podjetje, bi si lahko privoščilo, da ima urejeno spletno stran.

 

Glede škatel je pa tako, da so za okrogle torte zelo uporabne škatle od čokolešnika (Hofer), velika, visoka in trpežna. Z notranje strani jo lahko oviješ z alufolijo, če je kriza.

Za velike pravokotne torte pa škatle iz Lidla, tiste v katerih so Linški keksi. V takšno spraviš noter torto veliko, kot je velika polica v hladilniku.

 

 

DBpek http://www.easy-recepti.com

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

6. feb 2015 6:47

DBPek, hvala, tvoj nasvet mi je prisel zelo prav. Zaradi bolezni ter nato "lepega" vremena mi ni zneslo it do Sevska zato sem improvizirala in je izpadlo zelo dobro. Se enkrat hvala.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti