Schindele's mineralien

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

tema odprta - 11. jul 2014 21:51 | ogledi: 16.505 | odgovori: 31

Pozna kdo to in če uporablja?

Jaz sem prebrala vse članke in sem si jih naročila.

 

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. jul 2014 22:14

Ah syu,

pa ti sploh veš, KAJ si naročila? Ti je jasno, kaj v analizi, objavljeni na proizvajalčevi spletni strani, pomeni ""Schindele's Mineralien™" sind ein Gesteinsmehl mit zahlreichen Mineralstoffen und Spurenelementen"?

Če si, potem nič ne oklevaj, tako dragih kamnov bi bilo škoda ne pojesti.

Draga mamamia bi sicer suho pripomnila "ovce su za šišanje", ampak to je še hujše kot ovce. Ovce si sicer pustijo vzeti volno, ampak da bi v zameno za svoje zlato runo jedle kamne - tako daleč pa le ne gredo.

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 11. 2014 22:19

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. jul 2014 22:47

Glede na to, da so za tisoč in en namen,  tudi za boljšo rast sobnih rastlin, jih, po moje, lahko uporabljamo tudi za loščenje parketa. Torej denar le ni stran vržen!

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. jul 2014 22:58

syu, morda  bi bilo pa le bolje, če bi denar porabila za Lastovo.  

rimljanka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. jul 2014 7:01

elaphus je napisal/a:

Glede na to, da so za tisoč in en namen,  tudi za boljšo rast sobnih rastlin, jih, po moje, lahko uporabljamo tudi za loščenje parketa. Torej denar le ni stran vržen!

lp



cervus

 

Ampak samo, če imamo temen parket - po analizi sodeč gre za bazalt, tako da bi na kakem javoru verjetno pustil sive fleke.

Sonja

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

12. jul 2014 10:39

Ojoj, pa je katera od vas to preizkusila al ste našle samo negativne stvari pri zadevi?

syu

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. jul 2014 14:05

Syu, če samo malo pomigaš z malimi sivimi celicami, ti bo takoj jasno, da nas mati narava ni ustvarila zato, da bi mastno plačevali zmlete vulkanske kamnine za izboljšanje prehrane. če pa kdo res čuti neubranljivo slo po njih, naj gre na Smrekovc, si nabere kamenja, ga doma zmelje in jé. Zastonj (pa zaman mogoče tudi, ampak o tem ne bom presojala).

lp

cervus

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

12. jul 2014 16:16

Elaphus sive celice drugače delujejo, če je kdo v tvoji družini bolan in se oprijema drobnih biljk.

Če kdo to uporablja naj se mi javi na zs, drugače pa hvala za mnenja in zaključujem temo.

Želim vam veliko zdravja.

 

syu

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. jul 2014 16:27

syu je napisal/a:

Elaphus sive celice drugače delujejo, če je kdo v tvoji družini bolan in se oprijema drobnih biljk.

Če kdo to uporablja naj se mi javi na zs, drugače pa hvala za mnenja in zaključujem temo.

Želim vam veliko zdravja.

 



syu

i.

Draga syu, toliko hujse, ce tem recem nasedaš zavoljo bolezni.  Punce so ti navedle DEJSTVA, ne svoje pomisleke o  zdevi. Ne ansedaj, no, ženska. Groza me je, kaj vse počnejo, s kakšnimi nizkotnimi prijemi sesajo denar od obupanih ljudi. In še huje, ljudje verjamejo obljubam in prezirajo, celo užaljeno reagirajo na opozorila tistih, ki vedo za kaj se gre.  In ki takim, kot si ti, syu, želijo predvsem dobro.

 

mamamia

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

12. jul 2014 18:45

Imam ravno časa na pretek, pa sem prebrskal tele ekološke trgovine. Pa sem do sedaj mislil, da je pljučna pregrešno draga.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti