Posodice za kreme in skladiščenje

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jul 2014 13:40

Pa ste v v sej self-made in I-am-biggar-than-Marrtha Stewart vnemi vseeno premislile naslednje?

- Kakšne sestavine ste dale notri in v kakšnih proporcih?

- Koliko ste tega naredile in koliko je to stalo?

- Imate poseben hladilnik za tole? Ker, hladilnik, kjer se jestvine mešajo s kremami on permanent basis (eno je, če se v hladilniku nekaj pusti čez noč, drugo pa je, če so kreme tam več mesecev) je rahlo  neapetitlih...

Ker pri vsej tej logistiki je pa vseeno varneje in ceneje odkorakati do prvega hipermarketa in kupiti korekten produkt od Dvorca Trebnik.

Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. jul 2014 14:03

Pri nas jih ne delamo na zalogo, ampak po potrebi.

In Vendy, med mojim malica sprehodom po mestnem jedru sem opazila mladenko in mladeniča na kolesih, ki sta ravno delala reklamo za dotični kastelčič, no, saj potem sem našla tudi trgovinico, ki se nahaja v neposredni bližini magistrata.

Loni Makaroni

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

14. jul 2014 14:29

Da smo premislili te zadeve in obstajajo preizkušeni recepti. Če pa imaš vse sestavine domače pa nevem zakaj nebi doma naredil kreme.

 

Glede hranjenja v hladilniku pa nevam kaj bi bilo neapetitlih če notri stojijo dve škatlice zaprte?

V končni fazi imam notri tudi kapljice D3, ki jih dodajam sinku že od rojstva, pa kak sirup je tudi notri...

testeninca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jul 2014 14:43

Loni je napisal/a:

.

In Vendy, med mojim malica sprehodom po mestnem jedru sem opazila mladenko in mladeniča na kolesih, ki sta ravno delala reklamo za dotični kastelčič, no, saj potem sem našla tudi trgovinico, ki se nahaja v neposredni bližini magistrata.



Loni Makaroni

 

Tako slabo se sprejaham zadnje čase po mestu, vreme ni posebej motivirajoče za take stvari

 Tisti kasteličič je pa zakon.

Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

14. jul 2014 18:45

testeninca je napisal/a:
Da smo premislili te zadeve in obstajajo preizkušeni recepti. Če pa imaš vse sestavine domače pa nevem zakaj nebi doma naredil kreme. 

Točno tako. 

V hladilniku pa imaš lahko kreme v škatlicah, zaprte v škatli, recimo. Ne vem, kaj je s tem narobe? Vsak se o tem, kaj ima v svojem hladilniku, pač odloča sam. Saj mora biti tudi kakšno zdravilo hranjeno na hladnem, pa res dvomim, da ima kdo za to poseben hladilnik. Sicer je pa vse, kar je v taki kremi, tudi užitno, v količinah, ki so v kremi, zagotovo. Stvari pobliže poznam, ni tole zgolj teoretiziranje.

rimljanka

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

14. jul 2014 20:08

Tako domačo kremo bi se tudi lahko pojedlo (vse užitno), kar za dvorec... ne bi rekla.  Njihovim produktom se izognem v velikem loku.       DiY je pa enim hobi-veselje ali tudi nuja ob vseh dodatkih v industrijskem... Verjamem pa, da so zadržki pri prejemanju takih stvari od drugod, ko nisi prepričan o nivoju higiene ali ti pač take stvari enostavno ne sedejo. Kupit danes ni noben problem...    

Pri nas imajo plastične posodice v Sanolabor, steklene morda tudi, sicer pa so majčkeni kozarčki na voljo v kmetijski zadrugi. Če si pa blizu Šaleške ali Savinjske, imam vsaj pol ducata plastičnih  odveč.

A katera pripravlja tudi kremo iz šentjanževke in/ali gabeza?                                                                                                        

_tisa_

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. jul 2014 22:24

V trgovini Stenko v Trzinu imajo tudi vse sorte stekleničk in posodic, pa še prav ugodne cene imajo. Jaz imam trenutno v izdelavi olje za sončenje na osnovi ognjiča, korenja in olivnega olja, dodala pa sem še sivko za lepši vonj. Te domače pridelke pa hranim v hladni in temni shrambi v kleti.

Dolores

Mygrace

sporočila: 6506

15. jul 2014 12:54

 ampak ene tle gor so pa res ene take potrosniske ovce, noooo... pa tudi krivke za dodatne smeti na konc koncev

 

In jasno, da ne une, ki same delajo kreme!

 

 



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 15. 2014 12:55

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jul 2014 8:23

Vendelina jr. je napisal/a:

Pa ste v v sej self-made in I-am-biggar-than-Marrtha Stewart vnemi vseeno premislile naslednje?

- Kakšne sestavine ste dale notri in v kakšnih proporcih?

- Koliko ste tega naredile in koliko je to stalo?

- Imate poseben hladilnik za tole? Ker, hladilnik, kjer se jestvine mešajo s kremami on permanent basis (eno je, če se v hladilniku nekaj pusti čez noč, drugo pa je, če so kreme tam več mesecev) je rahlo  neapetitlih...

Ker pri vsej tej logistiki je pa vseeno varneje in ceneje odkorakati do prvega hipermarketa in kupiti korekten produkt od Dvorca Trebnik.



Vendelina jr.

No ja, saj kaj podobnega bi se lahko premišljevalo tudi okrog vsakršne kuhe. 

Ker je seveda pri vsej logistiki varneje in ceneje odkorakati do prve restavracije in se vsaj za kosilo korektno okrepčati z dnevno ponudbo.

Pa kar kuhamo in se lotevamo celo tort in podobnih produktov, kakršne bi  zelo verjetno prav korektne lahko nabavili pri profesionalcih.

Živimo pač tako, kot smo si postlali in vsi rabimo tisti svoj sold za elektriko, plin, televizijo in kilo moke, olja itd.

Mislim, da smo vsi ljudje kreativci (v Sloveniji danes pa še prav posebej), ampak za preživetje se pač večina dober kos dneva ukvarja z dejavnostmi, ki niso bile na prednostni listi v prvem razredu.

Seveda ne trdim, da je udejstvovanje v tej ali oni panogi nekreativno per se, ampak malo se mi pa le zdi, da bi znalo biti osem ur na koncu verige v pisarni davčnega urada drugačen izziv kot vrtenje lončarskega lonca.

Ne vem. Ampak očitno vsi in vse zelo radi izumljamo, kopiramo in kompletiramo nove jedi. Zakaj pa ne še kozmetičnih krem in takega? Pa če je komu všeč domača radinost si seveda naštrika en pulover ali okrasi prt, poznam tudi take, ki se v petek vležejo pod avto in pridejo v nedeljo ven in poznam tudi tiste, ki zasvinjane tutte začarajo tako, da so čez teden brezmadežne in zlikane.

Amaterizem je fajn, ni samo (čeprav seveda tudi, dobesedno) lepa beseda.

Lepo je, da se tudi tisti, ki nismo šolani v tej ali oni stroki lotevamo marsičesa.

 

 

nola

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

16. jul 2014 10:51

Nola, spet si zadela žebljico na glavico 

neny111

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti