Popotovanje bih, črna gora

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

14. jul 2014 19:19

Povprašaj, se priporočam :) Hvala!

Saša

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

14. jul 2014 22:28

Ko se že pogovarjamo o raftingu na Uni, je pravi naslov Kiro rafting v Bihaču. Tudi nastanitev tam ni slaba. http://www.una-kiro-rafting.com/index.php/ba

 

Ja vrelo Bune je zelo zelo lepo in predvesm zelo umirjeno. Mi smo šli iz Sarajeva do Mostarja in Medžugorja v Dubrovnik, ki nas je pustil hladne. Bi rajši ostali v Bosni in si ogledali še nekaj njenih lepot. Želim ti lepo popotovanje po Bosni. Pa še to - tam čas potovanja po Garminu po pravilu nikoli ne velja - čas je potrebno podaljšati vsaj za polovico. 

http://www.mojalbum.com/tajda

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

17. jul 2014 8:33

Dobro jutro,

molim k vsem bogovom, da prepričam mojega, da greva za par dni v avgustu po Bosni. Naredila sem krasen načrt s kraji, znamenitostmi, kilometi, prenočišči, vse. Zdaj pa samo še čakam, če bo blagovolil it z mano. Torej, plan je tak, čez Banjaluko do Jajca, nato Travnik in prenočišče. Nato do Medžugorja, izvira Bune in slapa Kravice. Naslednji dan pa po Dubrovniku in domov. Če se bo to uresničilo, bom priložila še slikice s poti. Držte pesti.

Malčica

mamuška  

član od: 21.1.2007

sporočila: 19

17. jul 2014 8:46

Dobro jutro!

Malčica skoraj enak načrt imam jaz za Bosno v avgustu. S to razliko, da sem jaz mojega že prepričala in imamo prenočišče že rezervirano.

Mogoče se pa kje srečamo?

LP

mamuška

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. jul 2014 9:45

Malčica, daj še malo bolj pritisni na bogove, da vama bodo odobrili kak dan več za ta program, ker je za 3 dni prehud. Škoda je samo "zdrveti skozi", ko pa imaš toliko videti.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 17. 2014 09:45

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

17. jul 2014 10:07

Hvala. Saj ko ga spravim od doma, pol kar gre. Samo kaj, ko je doma toliko dela. A začuda, vse počaka.

Malčica

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

17. jul 2014 10:24

MALČICA je napisal/a:

Dobro jutro,

molim k vsem bogovom, da prepričam mojega, da greva za par dni v avgustu po Bosni. Naredila sem krasen načrt s kraji, znamenitostmi, kilometi, prenočišči, vse. Zdaj pa samo še čakam, če bo blagovolil it z mano. Torej, plan je tak, čez Banjaluko do Jajca, nato Travnik in prenočišče. Nato do Medžugorja, izvira Bune in slapa Kravice. Naslednji dan pa po Dubrovniku in domov. Če se bo to uresničilo, bom priložila še slikice s poti. Držte pesti.



Malčica

 

vzemi si kak dan več, drugače bo samo "prolaz skozi naštete kraje" in ne boš okusila naravnih lepot Bosne. Spusti Dubrovnik in uživaj v Bosni. Ko smo šli mi iz Sarajeva preko Mostarja v Medžugorje in nato v Dubrovnik smo porabili zraven še nekaj več kot polovico časa kot ga je predvidel Garmin, kajti ceste so milo rečeno katastrofalne. Premisli, da ne boš večino časa preživela v avtu in od izletov ne bo praktično nič.  

http://www.mojalbum.com/tajda

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. jul 2014 10:41

darjuška je napisal/a:

......v Dubrovnik, ki nas je pustil hladne........

http://www.mojalbum.com/tajda

Cavtat vas verjetno ne bi. Takšen biserček, čisto zraven Dubrovnika, marsikdo ga spregleda.

lp

cervus

Andrejmocnik  

član od: 3.7.2014

sporočila: 17

18. jul 2014 9:06

Se spomnim, ko smo šli za maturantski izlet po celem Balkanu, res super izkušnja. Obiskali smo večino držav bivše juge in res je bilo neverjetno, izjemna izkušnja. Sploh raftanje in kopanje :) bi šel kar še enkrat :D

Andrejmocnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti