Izkušnje z brezkasetnim košem za plenice

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

1. jul 2014 12:04

elaphus je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

vanjatajnsek je napisal/a:

Sem iz fribca šla gledat, kaj za eno čudo je brezkasetni koš za plenice, ki je za po vrhu še predrag ;-)  

Se ti res zdi, da to nujno potrebuješ?

 

Vanja



http://zaspancki.si/

Takisto.

Ampak kaj za vraga pomeni brezkasetni? 

Lahko da me uvrstite med dinozavre, samo se včasih vprašam, kako nam je uspelo pamperske proč spravljat brez teh košev? 

Glede na ceno bi pričakovala, da ima vgrajem mehanizem za ločevanje kakcev od pleice in nadaljnjo predelavo obojega ...

 



mamamia

Hehehehe, mamamia, jaz se sprašujem, kako nam je uspelo otroke gor spravt brez pampersk....

lp



cervus

 

No, med dinozavre pa res ne. Sama lahko kot predstavnica pampers generacije povem, da sem vedno hvaležna, ko ima kdo tako prizemljeno mnenje iz časov pred tako razširjenim kapitalizmom, kot vlada danes. Res je, da so stvari dosegljive in nam marsikaj olajša delo, res pa je tudi, da ogromno od tega, kar je na voljo, v resnici sploh ne potrebujemo. Jaz se velikokrat spomnim svojega otroštva in se čudim, da sem sploh preživela, glede na današnje smernice . Vedno raje poslušam nasvete starejše generacije, ki so stvari počele toliko preprosteje od nas, kot pa kolegice, ki do potankosti poslušajo zdravnike, medije, trgovce, itd... Ne samo, kar se tiče vzgoje otrok, tudi nasplošno je velikokrat tako, da mladi izključimo starejše na način 'to je bilo včasih, danes je drugače...' Na žalost je res danes drugače, ampak jaz osebno še vedno raje sledim zdravi pameti .

 

Sandra_a

tinčara  

član od: 16.4.2008

sporočila: 6

1. jul 2014 14:10

Pozdravljene, ta koš sem dobila ob rojstvu hčerke, ker takrat še nismo imeli odvoza odpadkov, smeti smo pa nekaj sežigali, ostalo pa odnašali na komunalčno deponijo, mi je ta koš prišel zelo prav. Ker plenice ne gorijo, sem jih lepo odlagala v ta koš in potem vsakih par dni odnesla vrečko z njimi na deponijo. Takrat se mi je zdel super pripravna zadeva, ker iz njega ne smrdi, no razen takrat ko zadevo obrneš. Pri rojstvu drugega otroka, smo pa že dobili kontajnerje k hišam in odvoz odpadkov 1x tedensko, takrat sem pa ta koš pospravila in ga nisem uporabljala. Toliko iz mojih izkušenj.

LP K

tinčara

mhrastnik  

član od: 28.2.2014

sporočila: 16

15. jul 2014 14:12

Pri nas imamo tele koše za smeti, kupili smo jih pri nakupu kuhinje http://www.lcc.si/dodatki-za-pohistvo/kosi-za-s in glede na to da sta dva proizvajalca polnih pleničk pri nas in zadeva nič ne "diši" se niamam kaj pritoževati :D

mhrastnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti