Tečaj mediteranske kuhinje - zvijezda

mišo  

član od: 27.3.2003

sporočila: 36

tema odprta - 1. apr 2004 11:47 | ogledi: 3.973 | odgovori: 13

Spoštovani, obveščamo vas, da se lahko na tečajo mediteranske kuhinje naučite veščin v pripravi jedi kot so : priprava rib in ribjih jedi, priprav škampov, školjk, rižot, testenin, mesa in omak.

Kuharski tečaj - Zvijezda - je v Ljubljani in ga vodio strokovnjaki iz priprave teh jedi. Kot vemo so mnogi so ljubitelji take hrane in ne znajo tega pripravljati. Iz tega razloga vas bodo naučili kako pripraviti odlično ribo v soli ali v pečici s krompirjem. Kako se naredi prava buzara in brodet, kako hobotnica na več načinov, pa dobra rižota.......

NADALJEVANJE CENZURIRANO

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

1. apr 2004 13:19

jernej, prosim prebaci take oglase kam drugam

cirila  

član od: 24.7.2003

sporočila: 117

1. apr 2004 14:05

Jap, to ne sodi na forum. Je pa koristna informacija. Morda bi lahko nekje na strani odprli posebno rubriko za kuharske tečaje?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2004 22:02

Komercialne oglase prosim če ne dajete pod MALE OGLASE. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mišo  

član od: 27.3.2003

sporočila: 36

2. apr 2004 13:17

Spoštovani urednik, razumem da so oglasi mediteranske kuhinje vam v nadlogo - kot uredniku . sporočilo o tečaju sem napisal šele ko je v tej rubriki bilo nešteto krat omenjen tečaj drugih kuhinj. Vašo potezo o cenzuriranju razumem in hvala za sporočilo - tudi tao vašo potezo razumem kot pravilno. lep pozdrav

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. apr 2004 17:19

Vse komercialne oglase cenzuriram takoj ko jih vidim. Žal živimo v kapitalizmu Saj oglas sem pustil, le telefonsko sem izbrisal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mišo  

član od: 27.3.2003

sporočila: 36

10. apr 2004 22:06

Živimo v kapitalizmu, se strinjam, če smo sporočili da se dogaja nekaj novega in zelo dobrega, smo želeli da to ne bo narobe. Na to temo so se oglasili nekateri ki sprašujejo če je tak pouk brezplačen. Šola mediteranske kuhinje ni brezplačna, to tudi ne more biti. Pripravljamo pet jedi, vse jedi so postrežene ob izvrstnem vinu, tečajniki so zelo zadovoljni, saj tega do sedaj ni bilo. Naučiti nekoga kako se pripravalja zdrava hrana in kako čim bolj doseči harmonijo hrane in pijače in vse to ob izvrstnem poznavalcu ki vas zares nauči kako se to pripravlja je vsekakor dobrodošla šola. Ob izvrstnem dalmatinskem kuharju se boste veliko naučili, tudi uživali boste ob pripravi in ob jedi pripravljene hrane. Informacijo vam lahko posredujemo tudi na tem naslovu. Hvala in vabljeni na tečaj v pripravi mediteranske hrane koste

mišo  

član od: 27.3.2003

sporočila: 36

30. apr 2004 13:36

Za vse tiste ki jim more diši in želijo izvedeti kaj več o delavnici mediteranske kuhinje, lahko pogledajo v ***CENZURA*** lep dan vam želim Milenko

majaz  

član od: 1.5.2004

sporočila: 1

2. maj 2004 12:24

Obiskala sem enodnevni tečaj kuhanja morskih jedi, moja pričakovanja v zvezi z kuhanjem so bila zahtevna, lahko rečem da sem dobila veliko več. Vse čestitke za pripravo in izvedbo tečaja, g.Poljak najlepša hvala, se vidimo v tem mesecu. Naučila sem se pripraviti jedi in hvala za to da ste se spomnili takega tečaja. lep pozdarav

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. maj 2004 10:07

maja, a torej priporočaš tečaj? Je namreč kar drag. Mimika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. maj 2004 11:54

G.Mišo, ste pa res model, sprva ste se strinjali z našim urednikom, češ, da je ravnal pravilno, sedaj pa ste poslali kar link, kamor lahko ljudje gledajo in se zanimajo za vaš tečaj?! Ali ni to eno in isto, telefonsko št. ste pač spremenili v link? Jaz sicer nimam nič proti da oglašujete, pa tudi tečaj je morda za mnoge zanimiv. Se mi pa zdi malce predrzno, da zastonj oglašujete na KulSlo tako vztrajno... lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti