Aparat za sladoled - izkušnje

Drejcolina  

član od: 22.3.2014

sporočila: 96

tema odprta - 5. jun 2014 18:11 | ogledi: 23.306 | odgovori: 3

Rada bi delala svoj sladoled z minimalno količno sladkorja, zato me zanima, kakšne izkušnje imate z aparati za pripravo sladoleda.

Slišala sem, da sladoled med pripravo ne zamrzne (kakor obljubljajo reklame). Je to res?

Ima kdo Delimano Clarity? Če ja, kakšen se vam zdi?

Hvala za mnenja!

Drejcolina

polalonca  

član od: 27.10.2010

sporočila: 58

9. jun 2014 12:47

...jaz sem si letos kupila kar tistega iz Lidla in mislim, da je čisto enak, kot ta od Deliman-a  samo malce cenejši. Nekajkrat sem naredila sladoled, da sem zmiksala sadje, dodala stepeno ali pa nesetepeno smetano in zmrzovala, smetano sem pa normalno sladkala,...sladoled je bil zelo dober, le res je da ni tako trden, kot kupljen. Meni je vseeno dober, ker onega kupljenega jem tako , da ga pobiram ob strani, tam ko se stali,..  nisem si pa upala delati po receptu z rumenjaki srovimi, baje pa da takrat pride bolj trd. Ko nam je ga nekaj ostalo pa sem ga dala še v zmrzovalnik, ampak tam je bil potem tako trd, da je kar nekaj časa trajalo, da smo ga lahko si nadevali Ima kdo kako idejo, glede tega, da ne bi dal notri rumenjaka in bi bil vseeno malce bolj trd,...

polalonca

pikec85  

član od: 27.8.2008

sporočila: 44

18. jan 2021 20:26

Obujam temo ... Je tu kdo, ki ima aparat za sladoled pa z njim izdeluje sladoled za npr. catering - no, pred korono!

Predvsem me zanima koliko so ti aparati vzdržljivi ... Če kdo ve?

pikec85

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti