Jesti zdravo - kako?

mandyy  

član od: 24.11.2013

sporočila: 14

7. nov 2014 20:05

KristaB je napisal/a:
Beljake v tetrapaku dobiš v Leclercu, zmešaš z enim navadnim jajčkom in prej pečeno zelenjavo ter kakšnimi zelišči, zliješ v ponvico in voila! Lahko jih zmiksaš z ovsenimi kosmiči, pusto skuto, cimetom in stevio, pustiš malo da se kosmiči zmehčajo in spečeš zdrave in okusne palačinke - ohlajene oviješ v tisto prilegajočo plastično folijo in pospraviš v hladilnik - 2-3 dni.

 

 

v leclercu res prodajajo beljake v tetrapaku, jih je kdo že kupil? ker jih še nisem videla, na kerih policah so to?

mandyy

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

11. nov 2014 6:48

fantje in dame...po pameti. Se kaj hitro zgodi, tako kot pri meni!

Vse dobro in DOBER TEK!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. nov 2014 17:47

MBrando je napisal/a:

fantje in dame...po pameti. Se kaj hitro zgodi, tako kot pri meni!

Vse dobro in DOBER TEK!



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Dolgo te ni bilo, sem te pogrešila...

Spremljevalka v teh dneh mi je bila knjižica: Mojca Luštrek - " Gora je moja muza ". pa še premikati se nisem mogla

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti