Hoffer trgovina

tema je zaklenjena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

tema odprta - 30. apr 2014 18:52 | ogledi: 4.782 | odgovori: 1

Pozdravljeni, odpiram novo temo. Zanima me,kako ste vi zadovoljni s hofferjevimi trgovinami. Naša družina je dolgo kupovala pri #našem sosedu#, vendar so se razmere spremenile,saj sem ostala brez službe in sedaj je pri hiši samo ena plača. Začeli smo hoditi v Hoffer, sprva malo skeptični, ampak moram reči,da smo zelo zadovoljni.Vsi izdelki so po našem mnenju odlični, prava nemška kvalitete, vse meso in mesni izdelki so večinoma slovenski in precej cenejši od Mercatorja. Se še ni zgodilo,da bi kupili izdelek, ki bi bil čez rok, samo dvakrat sem bila v Tušu in obakrat kupila izdelek čez rok. Druga žalostna plat hofferjeve trgovine, so pa prodajalke, ki se mi resnično smilijo, ja tukaj pa je diktatura. Za svoje plačilo morajo res garati, dočim v drugih slovenskih prodajalnah na srečo ni takšnega terorja, saj sem velikokrat v naših trgovinah videla trgovke, ki so se sprehajale veselo v trgovini, na blagajni pa je bila gužva, pa še veliko jih je na izmeni v službi, v hofferjevih trgovinah pa samo dve. Se tudi ne čudim,da so hofferjeve trgovke zelo resne in nenasmejane, že vejo zakaj, tako jih učijo,da praktično ne kumunicirajo  s kupci, ampak mi bomo še vedno hodili v hoffer, smo zadovoljni.  

mopsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti