Sivi lasje...zakaj pa ne?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. nov 2018 14:03

dočka je napisal/a:

Tako, zdaj sem pa končno izvedela zakaj sem se nehala voziti s kolesom, ker moje kolo ni rjavo s sivimi prameni.  Do sedaj sem mislila, da se več ne vozim,  ker sem  na vožnji s kolesom dobila vrtoglavico. 

dočka

Vrtoglavico si dobila, ker kolesa nimaš usklajenega z barvo las. Nalepi gor par sivih pramenov, pa boš spet kot sivorjava strela 

Sonja

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

2. nov 2018 14:20

kozamurnik je napisal/a:

Jaz pa dobim vrocino in hud napad jeze, ko mami sreca znanke, ki ji sicer pohvalijo frizuro, ampak v isti sapi dodajo : saj bi se tudi jaz nehala barvat, pa moz ne pusti ali pa: mi moji ne pustijo

Grem staviti da taisti dedec svoje zene zagotovo ne vprasa za dovoljenje, ce lahko  hodi naokoli s plesasto glavo in/ali ogromnim trebuhom. 

murnik

Naslednjič jih vprašaj, ali se imajo za njegovo boljšo polovico, ali zgolj za privesek

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

2. nov 2018 18:32

Limnol, ima zelo dober predlog za teševanje naših težav s kolesi. Predlagam, da odpre popoldanski a.p. za risanje sivih pramenov na naša kolesa. Mislim, da bi imela veliko  strank.  

dočka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. nov 2018 6:55

limnol, kaj pa avto?  Bi ga bilo dobro prebarvati ali bolje zamenjati?   Kakšen mali električni  bi se mi prav prilegel, mercedesek v belo-srebrni barvi na primer.  Saj je v mojih laseh pravzaprav več beline kot sivine.  Ko gledam po sivo-belih glavah mi je padlo v oči, da se ženske glave belijo večinoma od vrha navzdol in največ barve ostaja proti vratu,  moške  pa ravno obratno.

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 3. nov 2018 07:01

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 3. nov 2018 07:02

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. nov 2018 7:45

Po moje gredo pa k sivim lasem najbolje močne barve avtomobilov, ki jih zadnje čase srečujemo po cestah, recimo temno oranžna.

rimljanka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

3. nov 2018 8:47

tako je, Rimljanka, samo sivih avtov ne imet ... ko si že rahlo sklerozen in pozabiš luči prižgat, te nihče ne vidi - sivi avto na sivem asfaltu, nesreča je takoj tu, groza!

me, sivolaske, pa si zaslužimo vso srečo!

sijasaja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. nov 2018 11:05

rimljanka je napisal/a:

Po moje gredo pa k sivim lasem najbolje močne barve avtomobilov, ki jih zadnje čase srečujemo po cestah, recimo temno oranžna.

rimljanka

Temno oranžna pa itak zmaga!

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. nov 2018 12:50

Cila je napisal/a:

limnol, kaj pa avto?  Bi ga bilo dobro prebarvati ali bolje zamenjati?   Kakšen mali električni  bi se mi prav prilegel, mercedesek v belo-srebrni barvi na primer. 

....

Vsak razlog je pravi, če gre za avto zamenjat, sploh za preobrazbo v mali mercedesek. Meni bi se tudi počasi prilegel mali metalik oranžen hibridek, glede na to, da so lasje rjavi št. 412 (moja trenutna kočija pa sije v, kot se je poetično izrazil moj najzvestejši sodelavec, barvi pasje driske). 

Dočka,

glede na moje sposobnosti likovnega izražanja bi moj s.p. kaj hitro propadel. Bolje, da sama vzameš čopič v roke. 

Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. nov 2018 13:21

sijasaja je napisal/a:

tako je, Rimljanka, samo sivih avtov ne imet ... ko si že rahlo sklerozen in pozabiš luči prižgat, te nihče ne vidi - sivi avto na sivem asfaltu, nesreča je takoj tu, groza!

me, sivolaske, pa si zaslužimo vso srečo!

sijasaja

Če izbereš pravo znamko avta, nimaš težav, se prižgejo skupaj z delovanjem motorja.

rimljanka

kozamurnik

sporočila: 2311

3. nov 2018 15:54

Moj predlog avta za sivolaske,  pa recimo se temno  siv kostim, belo bluzico, crno torbico,  temno rdece in prav take.

 

 

 

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti