Rastoča velikonočna jajčka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. apr 2014 16:35

mamamia je napisal/a:

U, Barbi ima en močan vzgojni element ... ob primerni spremljavi seveda.

Saj je to jajčece hec, ampak meni so ljubše klasične zadeve - nekaj naravnih, lepo pobarvanih lupinic, s pentljami, obešenih na forziciji, pa pisanke v košarici, in je dovolj.

Za tri evre bi tudi jaz kaj drugega kupila.

 

 


mamamia

 

Ja, s katerim prstom si pa ti to tipkala?  Velkam bek! 

 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. apr 2014 17:37

To sem tipkala brez kazalca desne roke ...ne, niso mi ga tam odrezali, so mi danes na naši urgenci odstranili nohet in zarezali v členek ... več na ZS

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. apr 2014 17:39

zzak1977 je napisal/a:

SMARTY1 je napisal/a:

In verjemite da so moji otroci (stari 21, 17, 8, 6 in 2) zelo vzgojeni, ne glede na igrače ki jih imajo, take in drugačne. 

SMARTY1



Sporočilo je spremenil(a) SMARTY1 dne 19. 2014 13:10

O tem naj sodijo drugi, malo je staršev, ki imajo svoje otroke za nevzgojene. Kvantiteta ni merilo za kakovost. Tisti, ki pa mislijo, da so gor spravili nevzgojeno mularijo so ponavadi čisto ok starši.



Commis débarrasseur

 

Kolega, tole je pa direkt med roge ... 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2014 17:51

Ah mamamia, a si že nazaj? Dobrodošla (četudi z 9 prsti).

Sicer pa smetim - nimam kakega posebnega mnenja o rastočih umetnih jajcih in če se komu stvar zdi zabavna, si jo naj pač privošči, saj se da 3 evre zapraviti še za marsikaj nič kaj bolj pametnega in vzgojnega.

Pa lepe praznike vsem.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti