Magnetna resonanca

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

2. mar 2017 23:37

   bravo, samo ,da je konec in da si zdrzala preiskavo

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2017 0:00

Super, da si prestala. Pa lepo, da si nam sporočila. Zdaj le še upamo, da bodo rezultati preiskave dobri. 

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. mar 2017 6:07

angie.orhideja je napisal/a:

Drage moje...prezivela sem!!!! Sicer s pomocjo apaurinov ( sem vzela kar 3 v razmaku 2 ur ), prosila za prevezo za cez oci, roke sem imela nad glavo, da se nisem pocutila utesnjeno in morem rect, da na zacetku me je res malo panika ampak sem takoj odmislila kje sem in si predstavljala, da lezim doma na kavcu in da sosed vrta in tolce kopalnico, se osredotocila na hrup, pozabila kje sem in je slo. Sem kar ponosna nase, da mi je uspelo. Hvala vsem za podporo.

angie :)

 Lepo, da si sporočila. Gotovo bo pomagalo še komu z enakimi težavami. In seveda držim pesti, da bo pregled pripomogel k uspešnemu razreševanju težav, zaradi katerega si ga opravila.

Cila

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

3. mar 2017 9:46

Hvala vam vsem...sem res vesela, da je za mano. Upam, da bodo izvidi kar se da dobri, da ne bo potrebna operacija, pol sem pa zmagala...upam na najboljse. Zelim vam lep dan danes, jutri, pojutrisnjem.....in vse dni.

angie :)

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. mar 2017 14:59

Tudi, če bo potrebna operacija, ne se bat, niso tako grozne, važno je, da te poštimajo. 

Cila

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

3. mar 2017 17:09

Tudi niso zmerja potrebne - mojo mamo so hoteli takoj pod nož dati, pa ji je kljub temu uspelo brez posega.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 03. 2017 17:09

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

3. mar 2017 19:45

Pozdravljene !

Tudi mene mogoče čaka MR vratne hrbtenice. Nimam klaustrofobije, strah pa me je, če se bi mi pričelo vrteti v glavi. Kaj moraš ležat na hrbtu in koliko časa traja preiskava ?  Da bi ležala na hrbtu nikakor ni mogoče, ker se mi vrti. Upam, da bo zadoščal CT.  in  ter 

 

dočka

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

3. mar 2017 19:55

 Draga Dočka...glavo ti podlozijo, ce zelis tudi noge tako da ti je udobno. Traja pa 20 minut, lahko malo manj ali malo vec, pri meni je trajalo 18 minut. Roke sem drzala nad glavo in mi je bilo tako se lazje, ker je tudi meni slabo ce lezim cisto na ravnem. CT pa je popolnoma isto lezanje na hrbtu v tunelu, le da je vec sevanja in ne traja tako dolgo. Upam, da sem ti kaj pomagala.

angie :)

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

5. mar 2017 17:24

Jaz sicer nisem klavstrofobična, pa moram povedati, da sem tistih 20 minut komaj zdržala, ker sem morala čisto na ravnem ležati in sem imela vpeto ramo, premikati se ne smeš. Imela sem take bolečine v vratu, da sem že skoraj stisnila tisti gumb v roki, pa sem se premagala nekako. Zamotila sem se tako, da sem desekrat štela do 120. Hrup me pravzaprav ni motil, le tisto mirno ležanje pa najbolj.

BABI 2+2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti