Magnetna resonanca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. apr 2014 21:35

nola je napisal/a:

Bvaljavec, jaz si za MR vedno pripravim kakšen račun, ki ga potem skušam rešiti, včasih tudi kakšno besedilo ali pesem, ki si jo recitiram. 



nola

 

That's a good one!

 

Mene bi morali zdrogirat v smislu "tabletke", ki je močnejša kot valuim.    Imam iste težave, kot avtorica foruma.

Vanja

tonsk  

član od: 16.1.2012

sporočila: 144

10. apr 2014 22:04

Jaz sem bil že štirikrat na MR in vedno ko so me pripravljali na poseg so me vprašali po počutju in ali imam strah pred zaprtimi prostori, tako da mislim, da imajo izkušnje pri takih problemih in te znajo pripraviti na to. Jaz osebno jih nimam, ampak sem prepričan, da ko si enkrat notri in poslušaš zvoke ki jih spušča ta naprava, kar pozabiš kje si in ti čas zelo hitro mine. Prav tako ti dovajajo dovolj svežega zraka in seveda imaš tipko za vsak slučaj. Zato kar pogumno.

Lp

tonsk

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. apr 2014 10:20

Še ena klavstrofobična, ki je tunele preživela brez problemov, osebje me je znalo spraviti v red. Sem pa po treh dneh rimskih malih dvigal prav zadovoljna z domačimi stopnicami.

Loni Makaroni

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. apr 2014 11:09

Tonsk, kakšne zvoke spušča ta naprava? Po tvojem pisanju sodeč prijetne! Sicer nimam izkušenj z MR, a nikoli ne veš.

 

naor

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

11. apr 2014 11:55

Meni je bil zvok kakor da bi poslušala šumenje iz delavnice precej od daleč...cirkular pa te zadeve

Viva Meier

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

11. apr 2014 12:24

Taki elektronski zvoki - malo šumi, malo piska, malo spominja na pralni stroj ali vakuumsko črpalko.... kakor si jih pač sam raztolmačiš. Sem take sorte, da me aparature prevzamejo in moram vtakniti glavo v vsako luknjo, če se le da - tako da je bilo zame slikanje predvsem avantura, ki je ne bi želela zamuditi, pa še potem je zabavno, ko vidiš, kakšen si od znotraj.

Sonja

bvaljavec  

član od: 12.8.2002

sporočila: 57

11. apr 2014 17:10

Preživela sem :)Zelo, zelo sem vesela, da sem ta pregled prestala. Seveda sem jim povedala, da imam klavstrofobijo. Svetovale so mi naj cel pregled mižim. To sem tudi naredila in na moje presenečenje sem prestala pol ure v tunelu. V tunelu sem vse sorte premišljevala, tako da mi je čas kar hitro minil. Ropota pa kar precej. Še enkrat vsem hvala zatolažbo.

Vida

tonsk  

član od: 16.1.2012

sporočila: 144

11. apr 2014 20:32

bvaljevec

Lepo da ti je uspelo in si premagala strah.

Ropota je kar precej, ampak dobiš čepe ali slušalke tako da je kar znosno. 

Lp

 

tonsk

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

11. apr 2014 22:58

bvaljavec, super Sem vesela, da ti je uspelo premagati strah.

NaturensGalleri

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

1. feb 2017 11:29

Pozdravljeni..ne vem kolikokrat sem ze prebrala ta forum pa me nikakor ne pomiri. Danes sem se narocila na MR hrbtenice in samo da pomislim, da bom morala v tisti tunel mi naraste utrip na 200.Ja, sem res nadpovprecno klavstrofobicna in res me je strah. Vem pa da moram to opraviti, ker drugace ne bodo nasli izvora mojih bolecin in mravljincev v levi nogi. Res imam grozne probleme pri hoji da ne omenjam stopnic, ker mi noga postane kar gumijasta. Moram pa povedat da ko sem se prijavila, mi je sestra pri narocanju rekla, da je veliko ljudi s temi problemi in da jih veliko tudi ne zdrzi pregleda do konca. In namesto tolazbe me je se bolj prestrasila. Prosim, ce je kdo pred kratkim delal to preiskavo in ima klavstrofobijo naj mi pove kako premagat ta strah. Razmisljala sem ze da bi si naredila prevezo za cez oci, ker mizanje mi ne bi pomagalo ker vem, da bi mogla odpret oci in malo pogledat ampak potem bi bilo konec. Vsak nasvet bo zelo dobrodosel. Aja, pa namen imam vzet nekaj apaurinov, da me saj malo pomiri.

angie :)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti