Pralni stroj

ŠENT Nova Gorica  

član od: 31.3.2014

sporočila: 1

tema odprta - 31. mar 2014 10:59 | ogledi: 5.399 | odgovori: 3

POTREBUJEMO PRALNI STROJ, KI JE VZDRŽLJIV ZA POGOSTO DNEVNO PRANJE. Uporabljamo ga v Šentovem dnevnem centru, kjer si perejo naši uporabniki. Znašli smo se v nerodni situaciji, ker je sedanji pralni stroj zagorel in je neuporaben. Stroj nujno potrebujemo, zato vas prosimo za pomoč. Veseli bomo, če nam ga lahko podarite. Hvala!

 

ŠENT Nova Gorica

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

1. apr 2014 11:59

Sam imam pralni stroj Miele W 5873 WPS.Ima inverter motor.Kar pomeni da je tih med pranjem in ožemanjem.Je pa tud zelo vzdržljiv,ker nima ščetk da bi se obrabile.Tako da iz moje strani,če bo večkrat na dan pral.Vam priporočam Miele.Edino,če vam cena ni problem?So pa Cene od 850 eur dalje.

 

Za vse ostale informacije,me kontaktirajte na ZS.

 

Lp Miele

Miele

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. apr 2014 12:08

Očitno cena je problem, če prosijo za donacijo, čemur  se ni čuditi, saj gre za humanitarno organizacijo, ki je še kako potrebna (http://www.sent.si/index.php?m_id=novice).

Upam, da se bo našel donator (ki naj se mirno pohvali potem, ko bo stroj že podaril, ne pa da si dela zastonj reklamo vnaprej).

Sonja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. apr 2014 8:03

Svetujem, da se obrnete na proizvajalca Gorenje. Kolikor vem, izvajajo testiranja pri uporabnikih. Morda bo zanimivo tudi za vas. Svetujem, da dopis pošljete na naslov Predsednika uprave. Več kot ne vam ne morejo reči.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti