Teden restavracij - izkušnje

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

12. mar 2015 12:01

Sesveda MamaMia , smo komaj oddali rezervacijo omizja. Petek zvečer, nedelja kosilo... treba pohitet.

 Že nekaj let smo na degustativnem obroku pri Rajhu v tednu restavracij; letos pa želimo preveriti tudi beltinskega Tonč(e)ka. 

 

 

 

Desanka

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

28. sep 2015 21:57

A za TR velja samo meni, ki je napisan na spletni strani? 

luccka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. sep 2015 8:21

Ja.

mamamia

bibi  

član od: 28.9.2001

sporočila: 65

15. mar 2016 9:27

Letos sem prvič obiskala restavracijo v takem tednu.

Element, Sp. Črnuče, Ljubljana.

Odločila sem se za ribji meni. Osebno mi je bilo zelo všeč, lahkotno in barvno zapeljivo. Tudi njihov vinski izbor, t.i. vinska spremljava ob posameznem hodu je bila zelo dobra, skladna.

Čisto majhna pripomba sestavljalcem menija; sladica je enaka pri mesnem in ribjem meniju in je bila po mojem okusu pri ribjem kar precej "težka" (tukaj mislim predvsem na rožičevo rezino s čokolado, ki jo sicer osvežuje pena zelenega jabolka, vendar gostota rezine in moč čokolade ubijata svežino pene). Ampak to je samo moje mnenje. 

Osebje je bilo prijazno in dostopno, potrudilo se je z razlago vsake jedi in vina.

Takle teden lahko lepo predstavi posamezno restavracijo. Sama sem bila zelo zadovoljna. Priporočam.

 

 

bibi

bibi  

član od: 28.9.2001

sporočila: 65

10. okt 2016 11:10

Jesenski Teden restavracij 2016 se bo kmalu začel. Nekatere restavracije imajo "ta bolš" termine že zasedene. Bo treba pohitet z rezervacijami.

http://tedenrestavracij.si/

bibi

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

10. okt 2016 11:27

Midva sva se letos kar zagrebla, no Pri Lojzetu nama spet ni uspelo dobiti proste mize, tudi pri Sorbari ni bilo sreče, sva pa rezervirala pri Krištofu (bila nedolgo nazaj in je bilo top), Altroke in pa Pavusa. Lani smo bili v Harfi pa nas meni nekako ni ravno prepričal.

Ninja24

mamuška  

član od: 21.1.2007

sporočila: 19

11. okt 2016 9:35

Spomladi smo bili v restavraciji hotela Marina v Izoli in smo bili več kot zadovoljni, tako s hrano kot s postrežbo. V jesenskem delu pa gremo v Kendov dvorec v Spodnjo Idrijo.

mamuška

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

13. okt 2016 10:50

Letos je prvič v ponudbi Zemono - gostilna Lojze, zato je bila odločitev lahka. Ja - Zemono je zakon.

 

Lep pozdrav

mijamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti