Materinski dan

tema je zaklenjena

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

26. mar 2014 11:00

Sem vesel, da nisem samo jaz čuden in ne maram praznika materinstva. Nič me ne moti, da je cerkven, še manj od kje smo ga uvozili zagotovo pa vem, da o njem nismo govorili pred letom 90. Se pa enostavno ne strinjam, da je namenjen samo materam , kar je krivično do tistih, ki otrok nimajo pa bi si to srčno želele. Zato naj živi 8. marec, dan žena ki tako grobih razlik ne dela.

hedonist

Mygrace

sporočila: 6506

26. mar 2014 11:04

Ne razumem, zakaj taka fobija, panika, zanicevanje, fovsija, sovrastvo, gnus, potreba po...

 

(v nasi vasi dokazujemo svetovljanstvo s praznovanjem raznih bajramov in paradami ponosa, materinskega dneva pa ne smirglamo press)

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

26. mar 2014 11:12

Hedonist, ti pa imas svojo mamo,ane? Pa vsi ostali tut

Mygrace

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. mar 2014 11:23

Mygrace je napisal/a:

Ne razumem, zakaj taka fobija, panika, zanicevanje, fovsija, sovrastvo, gnus, potreba po...

 

(v nasi vasi dokazujemo svetovljanstvo s praznovanjem raznih bajramov in paradami ponosa, materinskega dneva pa ne smirglamo press)



Mygrace

Sram te bodi. Mislim, da je čas, da se spet skriješ za kak drug nick.

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

26. mar 2014 11:36

In cesa naj me bo sram, ce smem prasat, fantek dragi?

 

Ker bo tema zdele tiktak zaklenjena,vsaj tako se mi dozdeva, mi lahko obrazlozis  na ZS. Ce ga bom odprla, seveda 

Mygrace

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

26. mar 2014 11:38

Mygrace, sej se hecaš, a ne?

LP, V.

Mygrace

sporočila: 6506

26. mar 2014 11:43

Nc se ne hecam. Ce mi kdo ne privosci kakrsnega koli praznika, nej gre ribe lovit.(referenca na un stos k niso v stacun imel prezervativov in so ponujal trnke)

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

26. mar 2014 11:56

Ma ti sam praznuj, buh ti požegnej. Zarad mene lahko tut praznik svobodnih rib (unih na trnku praznik ne vključuje- morda se najdejo v kakšnem ribiškem štosu press).

LP, V.

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

26. mar 2014 12:11

Žalostno se mi zdi, da se za vsako stvar najde nekdo ki pokvari smisel foruma. Jaz osebno ne praznujem materinskega dneva kot praznika, čeprav na ta dan kupim mami eno rožico ampak objamem in stisnem pa jo večkrat, ne samo na ta dan. Sin mi ( če ima denar ) tudi kupi kakšno rožico ampak mi več pomeni, da me objame in reče da me ima rad, da sem krasna mami...to mi pomeni več kot karkoli drugega na svetu. To, da me ima rad mi veckrat pove.. Naj bo vsak dan dan mamic, očetov in otrok,tet, stricov.... imejmo se radi vsak dan...saj je to bistvo vsega, mar ne? 

angie :)

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

26. mar 2014 12:11

Mygrace, kaj si hotela s tvojim vprašanjem ne vem vem pa, da sem svoje stališče povedal precej jasno. Volk dlako menja, kože pa ne, je en star pregovor.

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti