Dopust biograd na moru

tema je zaklenjena

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

27. mar 2014 20:51

NE, nisem nora, ne še:

pred limnol, proxima in zzak1977, je bil še en lep zapis ene mlade članice, ki se je odločila, da ga izbriše.

Ste dosegli svoje , ali se boste tudi vi odločili za izbris svojih postov

Žalostno je sploh še kaj napisat, morda, nekoč, bo bolj razumljivo, kaj jaz govorim...do takrat pa, bodite vsi lepo, smejte se in uživajte v vsakem dnevu, ki nam je naklonjen...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

27. mar 2014 21:12

Babka...

lp goga

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

28. mar 2014 8:50

Pa kak ste lahko tako nesramni, pač se ni hotela izpostavljati, zakaj pa potem niste vse s svojim pravimi imeni in prijimki ter slikami prisotni???

testeninca

Mygrace

sporočila: 6506

28. mar 2014 9:15

Sramota!!

Pa ne samo "vreca" in smesno valjanje po tleh, tudi posiljanje tja in nazaj v enem dnevu, ce je sila.....plus vse ostalo "svetovljansko" afnguncanje.... za tistih 50 ojrov, kolikor kosta bencin, jst kuham 14 dni.

(toplo svetujem ribisko opremo press, ce se ze ne znate normalno obnasat, pejte rajs ribe lovit press)

 

PS: pa jebelacesta,ena od teh posmehovalk naj bi bila zdravnica??!! Buhve, kako se mi za hrbtom smeje in se norcuje iz mene, ce pridem k njej s kaksno intimno (ali pac neintimno) tezavo?



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 28. 2014 09:33

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

28. mar 2014 9:30

V čem je bla fora? (nisem videla objave, ki je sprožila val posmeha)

Life is war against boredom~

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

28. mar 2014 9:38

Kaj češ, nekateri vsake toliko potrebujejo   

Pozdravček!

Mygrace

sporočila: 6506

28. mar 2014 10:01

Ja, pa najbrz so vreco na glavo ze tut fasal al pa svoji partnerki na glavo nataknil, skratka, res sramota!

 

Kakor je svoj prispevek objavila...evo, je tako hitro izbrisala, da nitti ne vem,  katera clanica je to bila.... , je bilo na nivoju in v skladu z varovanjem os. podatkov.....za katere so se, mimogrede,  v preteklosti na Kulinariki ze zavzemali (predvsem pa solili pamet) nekateri od doticnih posmehovalcev.

Mygrace

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

28. mar 2014 10:47

MyGrace: ne "naj bi bila," ampak sem zdravnica, kar mi v ničemer ne preprečuje, da se ne bi mogla na smrt skrohotati sarkastični pripombi, ki je, vsaj kar se mene tiče, zadela v črno, ampak jo je seveda brez prvotnega zapisa nesmiselno komentirat, kaj šele razlagat. Po nauku, da se Nemci smejejo vicem dvakrat - prvič, ko jih slišijo, drugič, ko jim jih razložijo, tretjič, ko jih razumejo -, se bom druge in tretje ponovitve vzdržala, ti si pa le privošči še malo zgražanja, verjetno ti bo dobro delo. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti