Življenske izkušnje

tema je zaklenjena

marcell  

član od: 13.5.2013

sporočila: 164

21. mar 2014 15:58

limnol je napisal/a:

Marcell,

ne razumi me narobe - verjamem, da si lahko veliko pomagamo,in mislim, da je vsak od nas, ki že dalj časa visimo tu gori, že našel kaj koristnega zase. Ampak veliko bolje je, da se poišče po temah ali blogih ali se odpre nova tema za konkreten problem, pa potem tam malo pomodrujemo ali tudi direktno pomagamo. Marsikaj se zmenimo tudi po zasebnih sporočilih, če je stvar bolj osebne narave. Ker če se bodo vse življenjske situacije znašle v eni temi, potem v zelo kratkem času ne bo v njej nihče več našel tega, kar ga muči, oziroma bo obupal, preden bo našel.Smo že imeli teme o varanju pa o smrti v družini pa o otrokih s problemi v šoli pa težave z dedovanjem pa nakupe stanovanj in avtomobilov.... ne prav kompatibilne stvari, bi rekla, tudi ne vse življenjsko pomembne, a v nekem trenutku težke za tistega, ki ga mučijo.

Je pa to seveda moje mnenje - naredi, kot je predlagala mamamia. Napiši svoje izkušnje, pa bo čas pokazal, ali se bo stvar prijela ali ne. Vzemi pa v zakup, da boš dobil tudi kako mnenje, ki ti ne bo niti malo všeč  - ravno zato, ker imamo pač različne življenjske izkušnje in različna mnenja o istih stvareh.



Sonja

Ja, mislim, da imaš prav. Zanima me le, če je možno izbrisati temo.

Hvala za nasvet,

 

marcell

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

21. mar 2014 16:36

Ena taka življenjska izkušnja je, da ko enkrat odpreš temo na forumu, ta tu ostane, z vsemi odzivi, ki pač sledijo...

(Razen, če se mogoče obrneš direkt na moderatorje in ti bodo naredili uslugo)

 

In če je to okoli polne lune, začne hitro perje frčat...

čoko

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. mar 2014 8:28

Žal ni v tej temi nobene življenjske izkušnje, zato ga zaklepam ;-/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti