Anketa o stresu ii

tema je zaklenjena

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

tema odprta - 24. mar 2004 22:37 | ogledi: 4.000 | odgovori: 17

Spoštovani g.Jernej !

Ker ste anketo zaprli, sem žal morala otpreti še eno/1x to temo, da vam lahko posredujem odgovor.

In sicer anketa ima veze s kulinariko toliko kot jih ima več kot pol tem v forumu Mali oglasi... (npr. kje kupiti kakšno ponev, zaposlitev, sokovnik, zlaganje prtičkov itd .....) .

No naj še pojasnim kaj ima veze stres pri kulinariki.. namreč v anketi je bilo vprašanje pod št. 9. Kako se stresu izogniti? Možen odgovor je tudi s prehrano - kar izvira iz kulinarike, če se ne motim (in glej drugi oddstavek). In mislim, da bi veliko potrdila tudi to, da če je v stresu, se tudi spravi "nad hrano" npr. čokolado itd.

Hvala, ko ste pokazali vašo neskončno pamet in prijaznost. Sem bila zelo presenečena nad vašo reakcijo. In mislim, da je bila povsem nepotrebna.

Vseeno se vam zahvaljujem, da sem sploh lahko prijavljena na vaši spletni strani, glede na to, da moja izobrazba nima nobene veze s kulinariko.

Hvala in lp,

Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. mar 2004 23:01

Kje kupiti kakšno ponev ima veze s kulinariko. Zaposlitev tudi, ker obiskovalec išče zaposlitev v slaščičarstvu. Zlaganje prtičkov tudi. Ste pa našli povezavo s kulinariko... Deveto vprašanje ima en odgovor "s prehrano"... Dajte no! Izkoriščate forum kulinarike za namene reševanja vaše privatne ankete o stresu... Na straneh ste pa lahko prijavljeni ne glede na izobrazbo. Pošiljati neke linke za reševanje ankete o stresu sem pa ne morete. Ali sem prijazen ali ne, je pa irelevantno v tem primeru. Za vas nisem, za nekoga drugega sem. Obe vaši temi bi lahko zbrisal, pa sem jih le zaklenil in vam odgovoril. Če mi odprete še tretjo temo na ta stres, bom vse skupaj izbrisal. Dejstvo je, da so vedno problemi z enimi in istimi člani, ki jih lahko preštejem na prste ene roke. Te forume skušam držati v okviru tega, čemur so namenjeni. V Sloveniji imate mnogo forumov, kjer vam bodo ljudje lahko reševali vaše ankete o stresu. V vednost pa imate tudi možnost pošiljanja privatnih sporočil, če mi želite kaj sporočiti. Upam, da razumete, zakaj ne morete med male oglase poslati link na vašo anketo o stresu. S spoštovanjem Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - Valjar v mojem podpisu je Bojan naredil tudi zato, da delam red tukaj na forumu

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

25. mar 2004 8:23

Jernej živjo, Kar je tu napisano o tej anketi se strinjam s tabo, ker se bodo tu na koncu začeli zbirati še kakšni zapiski za šolo itd.......sej ne da bi se jih branila ampak obstaja toliko drugih forumov, da ni problem se znajdit. Eno vprašanje pa le mam.........KAJ DELA TU GOR OGLAS ZA PRODAJO KLIMA NAPRAV????? Mislim, da bi bilo prav, da tudi v tem primeru opozoriš na nepravilnost, naj bojo za vse pravila enaka. Lepo se mej pa veliko uspehov. Natasa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. mar 2004 8:58

??? Oglas za klima naprave nima tukaj kaj delati. Pravila so za vse enaka, samo jaz imam samo dvoje oči in včasih kaj spregledam. Takoj ga grem poiskati in izbrisati. Hvala za opozorilo... Gre za to, da je res veliko splošnih forumov v Sloveniji, specifičnih je bolj malo, zato bi bilo res dobro, da se držimo teme vsaj v grobem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. mar 2004 9:01

Se opravičujem, ampak ne najdem tega oglasa za klime. Ali mi lahko nekdo sporoči link na temo? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

25. mar 2004 9:09

Mislim, da jo je avtor izbrisal. Ampak včeraj je bil oglas za montažo klim v forumu mali oglasi. Najbrž je sam opazil svojo napako. Le tako naprej Jernej. Lep dan želim Suzana Sporočilo je spremenil(a) suzanar dne 25. mar 2004 09:09:53 Sporočilo je spremenil(a) suzanar dne 25. mar 2004 09:10:15

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

25. mar 2004 10:00

Sploh ni res da imajo ponve in zaposlitev in prtički kaj veze s kulinariko .. a je mogoče ponev , zaposlitev , prtčki, kir sokovnik je najboljši itd... hrana ? Ne ni. Glede na to, da se imate za kuharja, bi pa morali vedeti, da ponev ni hrana. Je pa res da je ponev en od pripomočkov za kuhanje hrane. Prav tako kot je Anketa o stresu en od pripomočkov za preverjanje kdaj ljudje tudi jejo več kot bi morali torej hrano .. Mislm škoda itak vsake besede. Pa nej vam povem, da sploh nisem hotela izkoristi karkoli že mislte. Objavla sem jo tle sam zaridi tega, ker sem vidla kako so prijazni ljudje tle gor. Zdaj imam drugačno mnenje za eno osebo. Res pokazal ste svojo kulturo. Izkoriščanje my ass. Ka res misllte ali kaj, da ste edini na spletu? ROFL Kot je rekla Nataska: Naj pravila veljajo za vse ne sam za nekatere. lp, Tatjana Sporočilo je spremenil(a) Tjanca dne 25. mar 2004 11:20:44

pokrovka  

član od: 21.6.2002

sporočila: 61

25. mar 2004 10:22

tjanci v razmislek.... v SSKJ je termin kulinarika definiran: kulinarika -e ž (a) 1. spretnost, znanje pripravljanja in aranžiranja jedi: izkušnje sodobne kulinarike // nauk o tem: knjige s področja kulinarike 2. ekspr., redko, navadno s prilastkom jed, hrana: ljubitelj ribje kulinarike / domača, srbska kulinarika ..... zato v forume spadajo tudi prtički in ponve.... ne pa ankete o stresu. pa lep dan želim Sporočilo je spremenil(a) pokrovka dne 25. mar 2004 10:23:04

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

25. mar 2004 10:31

Mislim, da mi pripisuješ izjavo, ki ni moja. Jaz se strinjam z Jernejem. Anketa o stresu nima veze s kuhanjem, ponev pa jo ima, ker brez nje ne moreš kuhat. In vsi bi bili še naprej prijazni, če ne bi ti na prijazem opomin reagirala kot bik na rdečo cunjo. Na žalitve se pa lahko vsak odzove v enakem tonu. Prijeten dan želim Suzana

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

25. mar 2004 10:42

Pa dej Tjanca noooo kaj se toliko razburjaš, poklič kak časopis al tv hišo oddaj oglas, plačaj storitev, al pa poklič rumene strani hehehe....pa boš mela reklamo.....tu ne gre za neprijaznost ampak za določena pravila, ki se jih je potrebno držat....če ti pa tu pri "nas" ni všeč pa pač obišči kak drugi forum in oddajaj brezplačne reklame!!!! Dobra voljaaaa jeeee naaajbooooljaaaa je rekel Kekec hehe.. Papa Natasa

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

25. mar 2004 11:26

Se vid da ste samo srednješolci in kot je bilo v eni temi rečeno, da so ljude čisto drugačnega mnenja z nižjo srednješolsko izobrazbo kot visoko .. res je! ROFL Sej sami kažete kulturo obiskovalcem ne men, kr nej vidjo kakšni ste.. da mlade sploh ne podpirate ... prav rada bi vidla vaše obraze ko bodo vaši otroci, ko bojo rabili pomoč od drugih pa je ne bodo dobili. Pol bo pa kr na 1x nov forum tle ko bo mogoče vse pisat .. ROFL.. Naj vas še opomnim jernej, da tale stran obstaja zato ker smo mi tle in ne obratno! Konec. Lp, Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti