Grelec za krožnike podarim

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 18. mar 2014 9:49 | ogledi: 4.408 | odgovori: 9

Podarim grelec za krožnike, še neuporabljen, modre barve. En komplet pogreje štiri krožnike, na razpolago pa sta dva. Za uporabo potrebujete elektriko in primerno vtičnico ter več interesa za uporabo kot sem ga imela jaz. Visoko cca 3 cm, ko je zloženo.

Ne me silit, da bom dala v CPU.

F r i n a

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

18. mar 2014 11:59

Se javim)))

Dolores

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. mar 2014 8:30

Dve inersentki bosta prejeli vsaka svoj grelnik in torej ni več na voljo.

Na voljo pa sta: pekača za pecivo in sicer okrogli za torto in kvadratni. S STEKLNIM dnom. Vsak uporabljen enkart, vd dobrem stanju.

No, tudi ta bo šel v CPU, če ga nihče ne bo hotel.

Ponudba je BREZPLAČNA. Da ne bi bilo kakšnega dvoma.

F r i n a

patriša  

član od: 31.3.2008

sporočila: 32

20. mar 2014 16:55

Bi prosila, če sta še na voljo. ;)

patriša

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. mar 2014 8:02

Navedene zaloge so oddane, poslane bodo do konca tedna. Če bo kaka sprememba, bom javila.

F r i n a

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

24. mar 2014 11:09

Frina a maš mogoče kako litoželezno posodo ali pa keramičen pekač za pito. hahahah

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. mar 2014 13:16

Litoželezna posoda ni na ponuj. Obstaja pa lončena za pito, pološčena , imela je dekleracijo za jedilno uporabo, premera cca 20 cm. Nikoli uporabljena.

Keramične posode za creme brule so na strani CPU. Dva cpl. Keramična, eden bi lahko šel za pite.

PS Pripravljam za obnovo stanovanja, ker so me prislili, da sem s skladišča pripeljala posteljo in sedežno, ki je bila tam 2 leti.

 

 

F r i n a

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

24. mar 2014 14:15

Mene skromnega intelekta zanima kaj je to cpu?

Commis débarrasseur

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. mar 2014 14:38

Bi rekla, da Center ponovne uporabe. Je preko socialnih podjetih kar nekaj takšnih trgovin po SLO nastalo.

Ognjič

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

25. mar 2014 7:59

CPU je kratica za Center ponovne uporabe, ki jih je po Sloveniji že nekaj. Tam lahko podariš še uporabne stvari, ki jih nato očistijo, včasih popravijo in prodajo za majhno ceno. Ker  gre za socialno trgovino, ni namen dobiček, denar pa porabijo za pripravo stvari (barvanje, manjša popravila ).

Tako lahko oddate tudi posodo, ki je vsaj pri nas zelo zaželena, ja, tisto, ki je na indukciji ne morete več uporabljati, skodelice, lončke, ki so se nabrali z leti in že zdavnaj niso v kompletu. Električne pripomočke, ki so zgrešen nakup, pohištvo. Tu se lahko znebite okrasnih predmetov in prtičkov, ki so se nabrali in jih je neprimerno vreči proč. Tudi knjige.

Lahko tudi kupite, če vam je kaj všeč. Mi smo kupili igračko belega mroža, v zelo dobrem stanju, za 1 ojro, in lesenega pirha in eno knjigo slovar slovenskega knjižnega jezika za 2 ojra, ker jo potrebujem za en projekt.

V Gasilcih, z onim čednim cukrčkom Taylorjem Kineeyem, sem videla, da Cenri ponovne uporabe obstajajo tudi v ZDA. Lepi mladci včasih pripeljejo tudi ti ekoloških podvigov.

V tej fazi urejanja hiše jih pridno zalagam, mogoče pa bo zapis pripeljal v te Centre še koga od vas : kot darovalca ali kot kupca.

Ponudbo si je mogoče ogledati tudi na FB.

 

 

 

 

 



F r i n a

Sporočilo je spremenil(a) frina dne 25. 2014 08:01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti