Kam hodite na masaže

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

tema odprta - 11. mar 2014 11:51 | ogledi: 32.944 | odgovori: 12

V kratkem bom odprla s.p. in bom delala masaže in razne terapije. Zdaj pa bi VAS vprašala, kam greste vi raje na masažo (ni treba delati reklamo za noben salon). Ali prav v masažni salon (nekje najeti prostor, wellnes) ali raje pridete k maserju/terapevtu domov??? Malo razmišljam kjer naj si uredim prostor, za to pa vas vprašam, da se lažje odločim :)

cvetka5

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. mar 2014 11:53

Meni je najljubše, če pride maser(ka) k nam domov.

Sicer mi je vseeno, kje ima urejeno sobo za masažo, da je le prijetno.

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. mar 2014 12:08

Vseeno raje v salon kot k nekomu domov - meni se ni ravno prijetno sprehajati po tujih domovih, četudi me ne masirajo v dnevni sobi, ampak vonjave iz kuhinje pa otroci za računalnikom pa take stvari, no, jaz imam pač občutek, da motim.

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

11. mar 2014 12:32

Meni je tudi bolj všeč v salonu, kjer ponavadi lepo diši po eteričnih oljih, prostor takrat malo zatemnijo, vrti se primerno sproščujoča glasba in predvsem: maserka ne govori, razen na začetku in na koncu, ko pove, koliko časa še lahko uživaš na mizi...

Ognjič

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. mar 2014 12:44

Sicer ne hodim na masaže, ampak si predstavljam, da če bi si prostor uredila kot salon, je lahko čisto enako prijetno kot v salonu. V primeru, da se ne gre čez kuhinjo in dnevno sobo, kot pravi limnol. Najbolje je, če ima svoj vhod. Čeprav po drugi strani bi pa bilo lahko moteče, če bi delala doma, če družinski člani ne bi razumeli, da je tvoj delovni čas strogo ločen od ostalega časa in bi uletavali itd.

JJ

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

11. mar 2014 12:56

Pravzaprav se ne gre skozi bivalne prostore, ampak je samo stopnišče skupno kjer se pride do sobe. In če na stopnišču prižgem kakšno dišečo svečko ali palčko lepo diši, kot v salonu. Tako da je mir in ločeno. Vem za kar nekaj maserjev, kateri imajo masaže doma. Jaz osebno se sicer bolj sprostim če sem pri nekom doma kot v salonu, kjer čakam da pridem na vrsto kot pri zdravniku :D

cvetka5

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. mar 2014 13:14

Naša  maserka ima sobo za masažo doma, v prtiličju hiše, povsem ločeno od bivalnega dela (ta je v nadstropju) in ni popolnoma nič moteče. Prostor je lepo urejen, svečke prižge, vonj po eteričnih oljih, tiha glasba.

 

mamamia

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. mar 2014 13:28

Moj mož se vozi ( ali pa ga vozimo ) 1x na teden k maserki v Poljansko dolino, zato, ker je v tistem njenem pritljičju doma, tako zelo prijetna in topla energija, da še mi čakajoči nekaj od tega odnesemo s seboj za boljše počutje, pa mnogo, mnogo ceneje... in izlet tudi nekaj šteje

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. mar 2014 14:16

Meni je načeloma vseeno, glede lokacije, bolj me zanima kvalitetna masaža. In do sedaj sem imela boljše izkušnje v "privat hišah", kot pa v wellnessih. Tam se mi zdi, kot da se jim včasih ne da, ali pa mogoče niti ne znajo. Sem tudi doživela, da mi je maserka celo masažo (1h), reklamirala ostale storitve.

Če bi imela svoj salon nekje, kot poslovni prostor je pa to tudi super, samo zato seveda to pomeni več stroškov (najemnina).

tamara

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

11. mar 2014 17:18

Ti se samo fokusiraj na kvaliteto, kot so ti že zgoraj svetovale. Saj je pomembna barva stene, pa glasba pa mir in podobno, samo če prijem ni taprav me salon ne vidi več, pa če še tako lepo diši, igrajo moje lastne glasbene želje in kar je še tega spremljevalnega programa.

Aja pa podpis pod sajovict - nikakor ne priporočam, da si radio na dveh nogah. Saj je vsaka oseba pojem zase, ampak v globalu bi rekla, da človek v masaži išče eno sprostitev in za ta namen je vedno boljša beseda manj kakor (pre)več. Ampak spet, če so prave roke, lahko poslušam tudi nakladanje, ležim pa sredi stare garaže. Zaradi keramičnih slončkov pa dišečih svečk se itak nihče ne vrača v določen salon/dom/poslovni prostor.

Viva Meier

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

12. mar 2014 9:37

Hvala vam za nasvete!! :)

cvetka5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti