Darilo-steklenica z nalepko

anajana  

član od: 21.6.2007

sporočila: 142

tema odprta - 11. mar 2014 8:15 | ogledi: 3.262 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

 

pred leti so moji mami prinesli za 50 let tako veliko steklenico šampanjca, na katero so dali etiketo, na kateri so bili vsi sodelavci.

 

Ker jih ne morem več vprašati, kje so to dobili, me zanima, če bi kdo od vas vedel, kje bi mi to naredili (torej potrebujem ogromno steklenico nečesa- šampanjca, in še lastno etiketo gor)

 

Lp,

anajana

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

11. mar 2014 8:46

Nalepka: zdaj se fotografi itak ukvarjajo z digitalno fotografijo, nesi tja sliko, pa ti jo bodo na nalepko preslikali.

Steklenica: v trgovinah, kjer prodajajo steklovino dobiš prazne, v darilnih trgovinah pa polne. 

Sicer me ni nihče povprašal po mnenju, ampak (ko sem ravno pri pisanju) meni so takšna darila ena groza grozotna, vključno s tistimi prometnimi znaki, pa palicami z zvončkom, pa torte z joškoti ali oneti, da sploh ne omenim raznih pesnitev... In potem je še kdo užaljen, če se tisti, iz katerega bi radi opico naredili in ni vedel, kaj ga čaka, ko je prijazno povabil na žurko, ne krohota na vse pretege. To je seveda moj pogled na vse skupaj. Verjamem in vem, da je pa hkrati ogromno takšnih, ki imajo popolnoma nasprotno mnenje.

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. mar 2014 8:46

Trilitrsko penino dobiš v večjih hipermarketih. Nalepko pa ti nekdo sprinta na tanek papir in jo nalepiš na steklenico.

mamamia

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

11. mar 2014 10:05

Kakšen tiskar ti naredi nalepko kot originalno,  z vsebino po tvojih željah. Če si s celjskega konca, ti lahko dam kontakt.

 

Za trilitrsko penino pa vem, da se dobi npr. v Tuš Cash & Carry.

Blanchy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti