Diagnostika s termo kamero

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

28. maj 2016 22:00

Dandanes pa res lahko vse prodaš, samo "zapakirat" moraš znati 

testeninca

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

29. maj 2016 7:20

Najbrž se je anicabidar samo nerodno izrazila in ima doma magnetno blazino, za katero navajajo, da deluje na principu magnetne resonance. Koliko zveze ima delovanje take blazine s pravo medicinsko raziskovalno magnetno resonanco ve samo proizvajalec blazine sam, bere se pa dobro, a ne?

Denar bi oz. dajem samo za naprave, za katere dobim priporočila od zdravstvenega osebja. Včasih uradno, včasih tudi neuradno, saj  so zdravniki v dajanju uradnih nasvetov omejeni, kadar se trenutno veljavna doktrina ne sklada povsem z njihovimi lastnimi izkušnjami pri delu. 

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. maj 2016 8:32

Cila, imaš prav, verejtno gre za napačno navedbo.  Saj je vsakomur jasno, da magnetne resonance ne moreš imeti kar tako doma. Pa še v terapevtske namene? 

Meni je pri vsem tem naravnost okrutno, kako profiterji izrabljajo naivnost in neznanje ljudi ter njihovo pripravljenosti dati vse za zdravje. Da jim dobesedno podtaknejo nekaj, česar sploh ne potrebujejo. In pri tem debelo služijo. Saj menda svojih nevrjetno učinkovitih pripomočkov ne ponujajo iz same ljube dobrote in skrbi za naše zdravje? Ampak,, kot sem že rekla, če verjameš, pomaga, in če je nekdo to pri polni zavesti pripravljen plačati, naj.

Samo da najdem link do eneka članka o marketinških pristopih pri prodaji, ga bom prilepila.

mamamia

situla  

član od: 6.1.2012

sporočila: 45

30. maj 2016 11:53

Če sem prav razumela zapis od Anicabidar, je ta nakup v višini 2450 evrov opravila pred 16 leti?

Sicer pa, česa vse spretni trgovci ne tržijo, vglavnem vse s fantastičnimi učinki! Če bi bilo v moji moči, bi takšno zavajanje ljudi prepovedala z zakonom.

Po drugi strani je res, da psiha naredi svoje: če verjameš v učnkovitost nečesa, ti to tudi pomaga.

 

 

 

situla

daci  

član od: 31.5.2016

sporočila: 1

31. maj 2016 21:40

Zanimiva razprava, če se bo nadaljevala.

daci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti