Pletilje - pomoč

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

tema odprta - 21. feb 2014 9:44 | ogledi: 3.880 | odgovori: 3

Sicer sem izkušena pletilja, ki sem v študentskih časih prepletla skoraj cele dneve in noči :), kar mi je poleg zaslužka prinašalo tudi veliko zadovoljstva.

Kasneje za pletenje nekako ni bilo časa oz. ni bilo smiselno, sedaj pa spet veselo pletem in neskončno uživam...

Imam pa težavo, kjer prosim za pomoč: lotila sem se vzorca, ki ga nekako ne znam razbrati (čeprav sem v preteklosti brez problema delala po nemških revijah).

Gre za vzorec, kjer ovoje v naslednji vrsti spustiš. Problem imam z naslednjim besedilom, navajam v celoti, čeprav imam predvsem problem z izrazom "langziehen"

- 1 U arb. und 1 M li str., dabei den U der Vor-R fallen lassen und die M langziehen

Po mojem mnenju:

- 1 ovoj in 1 petlja levo popletena; pri tem ovoj pred pletenjem spustiš in petljo "preneseš"?

Prosim za pomoč in mnenje!

Hvala!

Simona

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. feb 2014 10:10

Če delaš angleški patent je to TO, samo da je butasto napisano. Če pa delaš kaj drugega, pa dodaj sliko

Vendelina jr.

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

21. feb 2014 10:42

Super, HVALAa Vendelina!

Sicer ni angleški patent, ampak se bom še malo pozabavala ter preizkusila, pa bo!

Simona

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. feb 2014 11:43

Doban,pravilno si, si prevedla iz nemščine, ja, je tako!

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti