Likalna prevleka za parno postajo

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

19. feb 2014 11:17

Se opravičujem pogledala sem na link ki je priložen, mere so 130x48 moja miza pa ima mere 118x38.Kaj če bi sama naredila rob in všila elastiko.

 

L.P.

mijamarija

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

19. feb 2014 11:41

Če prav razumem je to prevleka ki se položi na navadno mizo,potem to sploh ne pri v pošev.Bom še pogledala pri drugih ponudnikih in sporočim.

 

L.P.

mijamarija

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

20. feb 2014 19:39

Mijamarija, jaz bi najprej prevleko malo odprla in pogledala kaj že imam na mizi, kakšen material in premerila velikost, napisala podatke na listek in potem pa nekaj ustreznega poiskala v trgovini.  Do sedaj mi je na ta način uspelo dobiti dobro uporabno stvar. Takole ugibanje na daljavo lahko zadane, ali pa zgreši, ker tvoje mize ne vidimo.

Katrca11

DanD  

član od: 2.4.2008

sporočila: 20

22. feb 2014 18:59

Tudi jaz imam likalno mizo od Kercherja in v Hofru kupim prevleko jo po stari oz. originalni prevleki ukrojim, dodam rob tako kot pri originalu, prišijem trak v katerega napeljem vrvico. Na samo desko pa po obliki odrežem podlogo iz filca, da se na oblačilih ne pozna mreža, in je to to, prevleka paše na desko kot original in pri likanju ne povzroča nobenih težav.

DanD

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti