Soči 2014 in naši junaki

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2014 14:30

limnol je napisal/a:

mamaF je napisal/a:

 

Plušenko je tudi moj junak!

Mojca

 

Eeeemmmmmm...... jaz sem bila v Jagudinovem taboru.



Sonja

No,. potem si pa takrat slavila  Jagudin z "železno masko", samo zate  

elaphus je napisal/a:

ali mi kdo lahko razloži, prosim, zakaj imajo zadnje čase umetnostne drsalke one grde, grozne temno rjave hlačne nogavice čez drsalne čevlje potegnjene? Dobr, mal si mislim, da morajo biti malce debelejše nogavice zaradi padcev (če se motim, me popravite, prosim), ampak, preko čevljev???? Pri drsanju so se mi vedno zdeli imenitni beli čevlji, ki so lepo objemali vitke gležnje (ja, ja, nakladam, vem) - na, zdaj pa ta grozota!

lp

cervus

Ja, to tudi jaz opažam. Mah, kdo ve - ena razlaga bi lahko bila, da nogavice ČEZ čevlje vizuelno podaljšajo noge. Morda je to pravi vzrok, nisem pa ziher. Bom probala pobrskat, če kje kdo piše o "modi" pri drsalkah

PS.Danes ob 16. uri je na sporedu ženski kratki program, jutri pa prosti

 

Žan Košir, bravooooooooooooooo

Mojca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. feb 2014 14:38

Ja, hvala, mamaF. Mogoče res vizualno podaljšajo noge, ampak tisti rjavi bulerji, ki potem dol nastanejo, so pa izven vsake meje

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2014 15:15

Tiste rjave pajkice čez drsalke so oblačilni gravž. Opremljevalci, če kaj dajo nase, bi morali uporabiti tudi skin-tone barvo usnja za to obuvalo (ker npr. na črno oblekico gre ta barva malo bolje kot bela)

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2014 15:36

Aja, zakaj so te "najlonke" tako temne in debele? Jaz bi rekla da zato, da čimbolj prekrijejo drsalni čevelj (skozi tanke nogavice bi ga bilo pač videti. Se pa strinjam, ne izgleda nič kaj lepo, še posebej, ker pod nogavicami opaziti "grbine" od vezalk in roba čevlja. Eh Nekatere drsalke imajo s "pajkicami" v kožni barvi prekritega samo pol čevlja, nekatere pa uporabijo čevlje "kožne" barve (kar tudi po moje izgleda lepše kot štumfi , povlečeni čez)
Na tej strani je nekaj "modnih" utrinkov z olimpijskih ledenih ploskev (2010), tule pa 5 strani takih in drugačnih za zabavo

Se opravičujem za smetenje teme, škoda, da se na začetku OI iger nismo spomnile odpreti posebne teme, namenjene uniformam in kostumom naših in tujih športnikov, bi bilo luštno

Mojca

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

19. feb 2014 16:16

Vrnimo se k temi, imamo SEDMO MEDALJO -- bravo Žan, super!!!!!!!!!!!!!!!!

tabu

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. feb 2014 17:10

Samo še jaz dodam svoj piskrček. Pridružujem se klubu nasprotnic rjavih bulerjev! Mama F, zdaj smo šele razkrili, koliko ljubiteljev umetnostnega drsanja nas je med kuharicami.

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2014 17:15

Ja! In jaz sem si napulila kup las med iskanjem enega pametnega delujočega online prenosa, da lahko tudi brez TV spremljam kratki program. če ima še katera podobne teževe - evo, tule prenaša BBC :)

http://lag10.com/channel32

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2014 18:43

naor je napisal/a:

Samo še jaz dodam svoj piskrček. Pridružujem se klubu nasprotnic rjavih bulerjev! Mama F, zdaj smo šele razkrili, koliko ljubiteljev umetnostnega drsanja nas je med kuharicami.

 



naor

Me veseli! Še bolj pa to, da je moja ljubljenka Yuna KIm s TEM programom pravkar tako perfektno opravila obvezni kratki program, da "rjavih bulerjev" pri njej še opazila nisem Zdaj pa naprej, komaj čakam "tamalo" Julio Lipnitskajo in Mao Asada, wooohooo

Mojca

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

19. feb 2014 22:33

Meni pa je bilo tako lepo, danes, ponovno ob poslušanju Zdravljice.tekle od veselja .

dari

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. feb 2014 7:32

Žan Košir bo dal za pir!!!!!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti