Soči 2014 in naši junaki

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. feb 2014 16:25

gogad je napisal/a:

babka1951 je napisal/a:

JEEEEEEEEEEEEE, Žan Košir ima srebrno medaljo SREBRIČČČČČČ



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

.   

Ne,ne ni srebrič,imamo novo tablo...TRžan



lp goga

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. feb 2014 9:36

marjja je napisal/a:

Tina se danes vrača v svojo Črno. Komaj čakamo, da jo pozdravimo!!!! Da bomo videli, ali ji je kaj mar za svoje navijače, ali pa se ji res "gladko fučka"!!??

Bravo, Tina!!!

marjja

Iz kavča je bilo videti uživanje in ganjenost, da ji je prišel čestitat celo Jure Franko. Kako je bilo pa "v živo"?

Ognjič

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

26. feb 2014 14:45

Ko smo zvečer gledali poročila, je zgledalo vse "mrtvo", in tiho, v resnici pa je bilo precej glasno, ganljivo, tudi solzice so tekle.... Lepo.

marjja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

27. feb 2014 9:31

Pozdravljeni, cenjene kolegice in kolegi, hvala vsem, ki ste me pogrešali . Obnavljam aktivno članstvo tuki gor pa že naprej povem, da se v času mojega molka nisem kaj prida spremenil in bom nadaljeval tam, kjer sem nehal. Pa da ne bom že s prvim postom smetil, ja , tudi mene so rezultati naših športnikov povsem prevzeli a o tem kdaj durgič. Danes bi vas rad le opozoril, da se 7. marca pričnejo Paraolimpijske igre, ki seveda ne bodo tako impozantne in ne bodo pritegnile take pozornosti ,kot so jo te. Tokrat bo slovenske barve zastopal zgolj en tekmovalec Gal Jakič, ki se bo v svetovni konkurenci pomeril v slalomu in veleslalomu. Z iger bo poročala tudi nacionalka , kako uspešen pa bo Gal pa bomo seveda videli. Kakorkoli pa si že zdaj zasluži vse čestitke da se je sploh uvrstil na tako zahtevno tekmovanje.

 

hedonist

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. feb 2014 9:59

Jaz ne pričakujem, da boš drugačen, ker potem pač ne boš ti. Mislim, da bomo z veseljem navijali tudi za Gala kot smo za plavalca Darka in druge, čeprav se na straneh mogoče ni toliko pisalo, a vem, da imajo naši paraolimpijci veliko podporo med Slovenci. Zato, dajmo naši!

 

naor

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. feb 2014 10:01

Ohooo, drdaaan hedonist!

Tudi za Gala bomo navijali, seveda! Sem šele nedolgo nazaj prebrala njegovo zgodbo nekje o tem, kako se mu je čez noč življenje obrnilo na glavo in kako v njegovem življenju kljub vsemu niti ni besed "ne morem", "ne zmorem"...Na osnovi prebranega mi je zelo, zelo všeč!

Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2014 10:18

Bravo, hedonist za tale post.

Ampak ob olimpijski temi in tebi, si ne morem kaj, da ne pomislim na štrikane kape (kvačanih ni bilo) naših olimpijcev in navijačev

Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. feb 2014 10:53

 hedonist, je bila tvoja familija torej z novim biznisom zaposlena in nisi imel časa za kulinariko.net?  

Kakorkol, meni so bili naši najlepše oblečeni in pokriti!

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

27. feb 2014 10:57

Ne vem, kdo je naredil olimpijske kape, ampak meni so se zdele super,najboljše od vseh pokrival.

Sonja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

27. feb 2014 11:11

Ja vem, mam ta dolg do vas, ni kaj. Da povem kako je bilo. Sinu sem povedal, da je povpraševanje po kvačaknih kapah veliko pa mi je odvrnil v tem stilu  - ja, fajn, te bom nauču pa jih delaj. Ja ga nisem mogel prepričati in tako mi ostane le še, da objavim slikco njegove kape ,kot sem obljubil.

Kdo je izdelal kape za olimpijce bom probal najti info , po moje  Kitajci :)

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti