Šampanjska krema

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

6. feb 2014 13:11

MiriBon je napisal/a:

Ognjič je napisal/a:

Kar se tiče šampanjske kreme itak vem, da boš zgruntala takšno, da bo  in upam, da potem objaviš recept.

Nekaj drugega mi v učke skače že nekaj dni, pa nima veze z naslovom teme: Miribon, mene zanima, kaj počneš oz. popravljaš pri skoraj vsakem svojem postu, da imaš spodaj ponavadi za cca 3 do 10 cm zapisov "Sporočilo je spremenila........................"?



Ognjič

 

Pač, popravljam tipkarske/slovnične napakice, dodajam vsebino ipd.

Mi gre res malo na živce, da forum zabeleži vsako spremembo, namesto zgolj najnovejše :x



Life is war against boredom~

Ko naslednjič popravljaš, zbrišeš prešnje "sporočilo je spremenila....! in tako ostane samo en tak zapis 

Ognjič

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. feb 2014 13:14

preprost je napisal/a:

 

No ja, če bi lih popravljala napakice

 

Maš pa napake, jaz še to spregleam. Ne pregledam pa ignorance. Do sedaj sem jo in bom še nekaj časa. Dokler mi ne bo do....o

 

 

Lp



preprost

Point being?

Opažam, da imaš veliko tendenco za kreganje, kot je razvidno iz ostalih objav...menstra je res zoprna stvar, a ne? Še zlasti pri tipih ;)

 

@ Vendelina, mogoče ti prav pride še naslednji recept, ki je bil pravkar objavljen v bazi: http://www.kulinarika.net/recepti/19352/sladice/irish-c

 @Ognjič, zlata si :*

Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 06. 2014 13:16

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 13:25

@ daj miribon al kaj že zaj. Kaj pa ti veš, da boš tule jano prozivala kolegice pa kolege. Kaj si pa drzneš? vsak al vsaka  tukaj imamo probleme. nisi pa ti merodajna odločat kako jih bo kdo rešil.

 

Prenehaj komentirat o menopauzi. Tega se ne počne. Če te niso naučili nians, te pač niso. Te bomo mi. Tega se ne omenja in postavlja na prvo. Za nikogar in nikoli na prvo žogo.

 

Daj se zberi, no. pa bomo peljali naprej.

 

Lp.

preprost

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. feb 2014 13:29

Bralno razumevanje ni ravno tvoja stvar, eh.

Zresni se že no in nehaj provocirat na osnovi lažnih argumentov :*

Mam na milijone izkušenj s takimi t.i. 'trolls', tako da vso srečo.

Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 06. 2014 13:30

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. feb 2014 13:40

MiriBon je napisal/a:

Pač, popravljam tipkarske/slovnične napakice, dodajam vsebino ipd.

Mi gre res malo na živce, da forum zabeleži vsako spremembo, namesto zgolj najnovejše :x

Saj, če bi vsakič prejšnji popravek zbrisala, če že druge reči popravljaš, bi se videl le zadnji. To, da se popravki zapišejo, je pa še kako prav.

rimljanka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

6. feb 2014 13:48

Ognjič je napisal/a:

Ko naslednjič popravljaš, zbrišeš prešnje "sporočilo je spremenila....! in tako ostane samo en tak zapis 

Ognjič
K temu naj dodam, da obstaja tudi čudovit knof [Predogled] (desno od [Odpošljite]), namenjen temu, da si post pred oddajo ogledaš, popraviš vsaj tiste slovnične napake, od katerih najbolj očeski pečejo, in - last, but not the least - razsodiš, da pravzaprav k celotnemu opusu kulinarične modrosti ne boš prispeval nič bistvenega, in potem namesto [Odpošljite] pritisneš na tisti [X] v zgornjem desnem kotu strani. lp, proxima

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. feb 2014 14:06

proxima je napisal/a:
Ognjič je napisal/a:

Ko naslednjič popravljaš, zbrišeš prešnje "sporočilo je spremenila....! in tako ostane samo en tak zapis 



Ognjič



K temu naj dodam, da obstaja tudi čudovit knof [Predogled] (desno od [Odpošljite]), namenjen temu, da si post pred oddajo ogledaš, popraviš vsaj tiste slovnične napake, od katerih najbolj očeski pečejo, in - last, but not the least - razsodiš, da pravzaprav k celotnemu opusu kulinarične modrosti ne boš prispeval nič bistvenega, in potem namesto [Odpošljite] pritisneš na tisti [X] v zgornjem desnem kotu strani.

lp, proxima

 

Odlična receptura! Funkcije za predogled res ne uporabljam pogosto, saj mi iz neznanega razloga ni nikoli prišla v navado ...

 

Ah veš, forumi bi se kaj hitro spremenili v mesto duhov, če bi vsak objavljal le stvari, ki strogo prispevajo k temi začetne objave! Sama prispevam in se skušam držati rdeče niti po svojih močeh, a sem pa tja je pa vendarle treba odgovoriti na občasna dreganja.

In pa še last, but most definitely not least, po tej recepturi bi bilo tudi v zgornjem primeru najbolje narediti predogled in nato hitro stisniti alt+f4, saj je komentar bolj prikladen za ZS, kot pa za dejansko 'on-topic- objavo. ~_^



Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 06. 2014 14:07

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 14:19

Zaj si pa ratala nesramna draga moja MiriBon. To ti jaz sporočam. To kar si napisala je preprosto nevzgojeno blebetanje in ogovarjanje. Čist malopurgerski. Če poznaš razliko med malomestnim pa mastnim in kmeti pa pojasni. Pojasni to razliko, če si lih tolko korektna. Maš šanso

 

p.. če boš pa zacela/začel bluzit pa te bom pač ignoriral. ne bom edini. sama/sam si poglej lasten profil. datume si preglej, poste in nato dalje. vsak profil se da z malo znanja primerjati. ugotovit težko, se pa  primerjat. in so pač odprti štirje relevantni. ne bom povedal kateri. dokler ne odnehaš. niti nimam dokazov. 4 profili so pa čisto podobni.

 

 

nehaj ŽALIT

 

 

Lp

preprost

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. feb 2014 14:26

Glej no, the off-topic troll strikes again.

 

Life is war against boredom~

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 14:31

Whatever so...

go a bit down, pomaga včasih

 

lp

preprost

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti