Vrtna kreša

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

25. mar 2004 9:13

no, v naši družini se ni nabiralo nič od tega, zato tudi mene matra firbec. Teoretična glavna razlika med krešo in penušo je, da se pri krešah pri dnu steblo "plazi", penuša pa je že od dna pokončna. Jaz jo grem iskat tja, kjer zdaj rastejo kronce, sporočim rezultat!

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

31. mar 2010 17:21

Jaz sem imela trenutno promocijo semen in mi je tale keša padla v oči (ker se striže,največji otrok na svetu sem!). In zdaj vsak dna hodim gledat kdaj bo kaj pognalo in sem zasledila 2 informaciji. 1. lahko je dodatek solati 2. lahko je kot solata sama A če si jo pripravim kot solato,jo normalno začinim in veselo pojem? pa na semenski vrečki piše,da se jo lahko večkrat postriže. potem to ne drži? No komaj čakam,da jo čez 1 teden veselo pojem Roncolino

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

31. mar 2010 17:42

Jaz jo strižem,večkrat.Vendar je prva košnja najboljša. Kot solato samo jo sicer ne pripravljam.Potresm jo po ostalih solatah,pa tudi po kakšnem pireju. anaeva

marinkap  

član od: 30.9.2008

sporočila: 6

27. maj 2011 19:06

Kreša iz vrečke hitro vzklije, ko zraste do ca 8 cm je najbolje, da jo porežete, odlična je kot dodatek k solati, meni je všeč tudi sama (z olivnim oljem, kisom in naribanim parmezanom). Res je prvo rezanje kreše najbolj obilno, pa je tudi kasneje ok. Tudi juha iz kreše je dobra(na kocke skuham krompir, dodam krešo po občutku, prevrem, dodam sir v lističih, 2 kosa,solim in zmiksam)

marinkap

malenka  

član od: 29.5.2007

sporočila: 17

28. feb 2012 9:15

Zanima me,ali bi vodno krešo,ki sem jo posjala v korito in jelepo sklila,posadila v vrt?

Ali je za vrt bolj primerna vrtna kreša?Kako naj jo vzgojim na vrtu ali v koritu?'

malenka

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

28. feb 2012 10:20

Mene pa zanima kakšna je kreša po okusu?

linolina

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

28. feb 2012 11:07

Kreša ima bolj pikanten okus. Nekaj podobnega kot rukola. Raste zelo hitro.

martina

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

8. apr 2013 6:24

Kot sem že omenil pri KOSILU sem včeraj kupil alfalfa kalčke ter krešo. Ker je to moj prvi korak v smeri teh zanimivih in okusnih zelenjavic (do sedaj mi je to vedno bilo kot korenine od navadne trave, hihi), katere okus kreše mi je včeraj obogatil solato (res je bolj pikantno ja. Podobno rukoli), me zanima kakšno PRIPRAVO mi priporočate v solati?
Se poda z vsako solato? Včeraj sem dodal v mešano solato; glavnata zelena, rdeča/rumena paprika, sveže zelje, bučke, cvetača....

Se da zmešat samo alfalfa kalčke + krešo, dodat česen (se dodaja sploh), kis,olje ter malo soli in se je samostojno kot solata?

Hvala za pomoč.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

8. apr 2013 15:27

Ima kdo izkušnje s kaljenjem vrtne kreše doma, na okenski polici? Potrebujem kaj posebnega? Imam semena, rad bi jih dal kaliti ...

Miroslav Vulović

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

8. apr 2013 15:37

Živjo, jaz imam sicer vrtno krešo samo na vrtu in jo enkrat posadim potem pa režem, vendar ne vidim razloga, zakaj ti ne bi rasla na okenski polici, če so pogoji za rast, svetloba, ..., nisem pa še poizkusila.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti