Ohlačila za hujšanje?

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

5. feb 2014 20:16

Če želiš slišati nasvet glede neoprenskih shujševalnih hlač... te hlače sem imela v najstniških letih... hlače, vsaj takrat, so bile zelo debele, težko si jih nase navlekel in so bile daleč od nekega udobja... nosil naj bi jih čimveč, ampak čez njih nisi mogel obleči nobenega oblačila, da se hlače spodaj ne bi videle, tako da sem jih nosila samo doma in v njih telovadila/pospravljala ipd... učinek je bil pa tak, da ti je v njih postalo vroče, spodaj si zašvical in to je to... učinka nobenega... mogoče sem imela malo bolj mehko kožo...  

Sunny09

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

6. feb 2014 10:27

Predvsem veliko besed in nič učinka. Če bi se maščoba kar tako lahko topila samo zaradi toplote, potem se bi je poleti enostavno rešili, pa ni čisto tako. Po drugi strani, pa če se pregreješ, je to zelo, zelo slabo za srce. 

Še posebej pa ni dobro, ker ti 'stisnejo' vse notranje organe (tisti pasovi za okoli pasu), potem se pa čudimo, če ne delujejo dobro.

trac

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. feb 2014 10:56

Ivek, po eni strani mi je simpatično, da ob kemoterapiji razmišljaš o svojem videzu (kar na nek način pomeni, da imaš maso planov za življenje po raku), ampak, kadarkoli te ima, da bi lezel v neopren, preberi tisto od limnol. Bo še čas, da si telo opremiš z radiatorčki in ploščami iz mišic. Pa srečno

Vendelina jr.

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. feb 2014 11:28

Raje od oblačil si omisli uteži za roke/golena. Čeprav to je že bolj za mišice, kot pa hujšanje... :3

Za hujšanje enostavno pomeči z jedilnika večino belega sladkorja in ogljikovih hidratov in rezultati bodo vidni že po kakem tednu ali dvema.

 Če si pa res izrecno želiš 'oblačil' iz neoprena, pa malo razišči tole stran: http://www.muellersportsmed.si/index.php?page=1&maincati



Life is war against boredom~



Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 06. 2014 11:31

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 06. 2014 11:31

Ivek1984  

član od: 14.5.2012

sporočila: 19

6. feb 2014 11:49

Hvala vam za nasvete. Junija, ko grem na kontrolo na onkološki bom še malo povprašal kaj priporočajo, da se znebim odvečne maščobe. Uteži pa celi dan in tudi ponoči imam okoli gležnjev, ker se med spanjem dosti sem in tja valjam



Ivek1984

Sporočilo je spremenil(a) Ivek1984 dne 06. 2014 11:50

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. feb 2014 12:22

[citat=--Ivek1984--]

Hvala vam za nasvete. Junija, ko grem na kontrolo na onkološki bom še malo povprašal kaj priporočajo, da se znebim odvečne maščobe. Uteži pa celi dan in tudi ponoči imam okoli gležnjev, ker se med spanjem dosti sem intja valjam

Ivek1984

Veš kaj ti bom jaz svetovala, ne delaj se sam iz sebe norca, med spanjem se pa še sem in tja valjalj, čim bolj, tem bolje, maščobe se bojo bolj topile, šlaufkov ne bo, pa tudi uteži ne bodo potrebne, do junija boš tako fit da kontrola na onkološki sploh ne bo potrebna, pomisli, da boš storil eno dobro delo, tisti, ki je zdravljenja potreben, bo prej na vrsti.....




"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 12:30

Mater se je lahko delat norca iz bolnikov, ne? Tako lahko je napisat pa še prilepit režanje? To je tebi hecno?

 

Lp

preprost

Ivek1984  

član od: 14.5.2012

sporočila: 19

6. feb 2014 13:03

babka1951, proti koncu sem se malo na svoj račun pošalil. Na tak način in z razumevanjem situacije ter nasveti poskušam pomagati teti, pri kateri sem bil med zdravljen in ki sama hodi na zdravljenje.

Ivek1984

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

6. feb 2014 13:11

Pol se pa nehaj hecat, da si ti na kemo. To ni hec. Teti boš lahko pomagal s humorjem. To imata vidva. Nehaj se pa hecat, da imaš ti. To ni smešno.

 

 

Čeravno bomo e razumeli sedaj, ko si izjavil. Samo prenehaj se hecat okol tega. To ni smešno, je pa za razumet stisko. Delaj na tem...

 

še enkrat, to ni hec. daj obrni zadevo.

 

Lp

preprost

Ivek1984  

član od: 14.5.2012

sporočila: 19

6. feb 2014 13:48

Sem končal z zdravljenjem na onkološkem in hodim na kontrole, ki bodo naslednje leto verjetno končane, če bo vse po sreči

Ivek1984

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti