Posoda s keramično prevleko

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. jan 2014 23:30

Mene so Delimano ponve zelo razocarale! Ko je enkrat dno neravno, se vedno vsa hrana prime, da ne govorim, kako tezko je tako posodo potem ocistiti. Sem se vrnila na teflon.

Nena-morje

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

22. jan 2014 7:42

Jaz imam eno manjšo Greenpan. Mogoče se kdaj kaj zagrabi, vendar ni nič hujšega. Sama ponev je za indukcijo in konkretno debela, tako da ni šans, da se uvije na visoki temperaturi.

Nisem pa še probala v njej speči palačink, saj imam za palačinke namensko ponev. Za peko jajčk je pa ne dam :)

 

kimči61  

član od: 8.12.2014

sporočila: 10

8. dec 2014 14:52

Mel sem delimano in nisem bil zadovoljen ter sem jo šel zamenjat. Mi je bil pa všeč način kuhanja na keramiki in sem tudi opazil drug okus pri hranu, sedaj že 4 mesece uporabljam tole ponev https://www.krokodilhome.com/lorme-keramicna-ponev-26cm pa se zankrat še nič ne prijema. Zaenkrat sem kuhal sam na ponvah kar se keramičnih tiče, kako pa se kaj obnese kuhanje v drugih posodah, zanima me tudi keramični vok vendar nevem kako se obnese, saj keramične ponve naj nebi izpostavljal višjim temperaturam...v voku pa so temperature običajno visoke.

kimči61

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

9. dec 2014 14:00

Kupila sem keramično posodo znamke Gorenje; zaenkrat sem zelo zadovoljna, sicer kuhala/pražila v njej le dvakrat.

Lakica

koleraba56  

član od: 25.8.2010

sporočila: 14

9. dec 2014 19:55

Jaz pa sem dobila posodo iz nagradne igre barcafe,tudi od Gorenja je kozica in sem zadovoljna z njo,za razliko od keramične ponve,kupljene v Šparu in  je samo za staran še,tako je grda,s  to sem pa zadovoljna,res.

lp

koleraba56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti