Kontracepcija, pomoc

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

31. jan 2014 7:34

Loni- maš ćisto prav.

STD-SPB

SPB po naše- SPOLNO PRENOSLJIVE BOLEZNI.

 

Kr tko gremo. SPB ni samo HIV, je tudi hep a+b in v jebeni skrajnji varianti HPC. Ta nima znakov. Pol pa se maso drugih od sifilisa, ki je v porastu, gonoreja....Če imaš nezaščiten odnos čimprej na teste. Potem se lahko še ustavi oz. primerno zdravi. HPC je neozdravljiv skoraj, ni cepiva. Pa v porastu je. Sifilis isto ne kaze znakov, niti Hiv.

 

Samo opozorilo,da ne bo komu prepozno.

 

p.s. tudi rak materničnega vratu se ne pokaže lih takoj.

 

Lp

preprost

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

31. jan 2014 7:43

preprost, malo pazi na besede, ki jih uporabljaš. Kletvic ne dopuščamo, tebi se pa zelo rade vrivajo v tekst.

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

31. jan 2014 8:43

Se bom v bodoče pač vzdržal komentarjev, ki žalijo s kako kletvico. Če bo to pomagalo vesobčemu prosvetljenstvu.

 

Lp

preprost

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

31. jan 2014 8:45

Sifilis še kako kaže znake. HIV tudi, samo ne takoj. Kaj ima to zveze z naslovno temo, bom morala pa še izvedet (pretepanje slamnate lutke oziroma straw man fallacy se mi zdi še najbližji možen odgovor). lp, proxima

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

31. jan 2014 8:55

Itak ne takoj, ponavadi, ko je že prepozno al pa skoraj na meji. Saj ni, da bi kogarkoli silili, je pa dobro it se malo preverit vsake toliko. Posebej, če človek ni čisto ziher al je al ni lih se šel varnosti pa je blo malo za špas. Bolje je v teh zadevah bit pod kontrolo pa terapijo, če se že zgodi kot brez.

 

 

Tu se boš pa verjetno strinjala.

 

Lp

preprost

galactica2001  

član od: 7.12.2011

sporočila: 8

1. feb 2014 19:52

1. Kaj pa je HPC?

2. torej ključno je testiranje+zdravljenje in ne preprečevanje? No, s tem se jaz ne strinjam. Precej SPB je neozdravljivih. V prihodnosti pa bo posledice rizičnega vedenja verjetno itak treba plačati...

galactica2001

Sporočilo je spremenil(a) galactica2001 dne 01. 2014 20:01

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

1. feb 2014 21:52

Hepatitis C je to. Jaz sem verjtno narobe napisal, ker nisem lih iz foha pa mi spodletelo. Ne vem točno niti jaz sedaj al je HCV al tole kar sem jaz napisal. V glavnem gre za hepatitis C.

 

Lp.

preprost

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti