Nov računalnik

sweet T  

član od: 29.4.2013

sporočila: 39

tema odprta - 10. jan 2014 18:36 | ogledi: 6.766 | odgovori: 31

ŽIVJO ;) kupujem nov računalnik, vendar priznam, da se prav nič ne spoznam na te zadeve. Prosila bi ,če je kdo pripravljen dati kakšne predloge, nasvete, kakšen je dober procesor... iščem ceno max 500 e, lepo pa bi bilo tudi če bi delal nekaj let in nebi po recimo treh letih povsem odpovedal kot se je to zgodilo prijateljici. Hvala za pomoč:)

sweet T

sweet T  

član od: 29.4.2013

sporočila: 39

10. jan 2014 20:10

Računalnik rabim za kakšno urejanje dokumentov, poslušanje glasbe, kakšen film... Skratka domača uporaba in ne preveč zahtevno ;)

 

sweet T

patriša  

član od: 31.3.2008

sporočila: 32

10. jan 2014 20:13

Jaz grem pa na računalniško stran po štrukljih povprašat...

 

patriša

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

10. jan 2014 23:11

patriša je napisal/a:

Jaz grem pa na računalniško stran po štrukljih povprašat...

 



patriša

 

Sem prepričana, da bi tam dobila čisto korekten odgovor. Glede štrukljev.

Da ne bom čisto off topic (ali pa tudi ne): računalniki Medion iz Hoferja. Veliko muzike za malo ceno. Namizni ali prenosni, oboje je zelo dober nakup za nizko ceno. 

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

11. jan 2014 0:19

bivsamiska je napisal/a:

patriša je napisal/a:

Jaz grem pa na računalniško stran po štrukljih povprašat...

 



patriša

 

Sem prepričana, da bi tam dobila čisto korekten odgovor. Glede štrukljev.

Da ne bom čisto off topic (ali pa tudi ne): računalniki Medion iz Hoferja. Veliko muzike za malo ceno. Namizni ali prenosni, oboje je zelo dober nakup za nizko ceno. 



Sem ravno pred kratkim govorila z enim serviserjem o teh računalnikih iz Hoferja. Dokler prenosnik deluje, je res super fajn, če pa crkne in ga je potrebno kaj odpirati, pa ohišje menda rado poči in potem je ni več sile, ki bi prenosnik sestavila nazaj v prvotno stanje.

Vanilija

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

11. jan 2014 8:12

Vanilija je napisal/a:

 

Sem ravno pred kratkim govorila z enim serviserjem o teh računalnikih iz Hoferja. Dokler prenosnik deluje, je res super fajn, če pa crkne in ga je potrebno kaj odpirati, pa ohišje menda rado poči in potem je ni več sile, ki bi prenosnik sestavila nazaj v prvotno stanje.

Vanilija

 

Medion ima tri leta garancije, tako da je skrb glede ohišja v tem času tako ali tako njihova stvar. Sicer pa to prvič slišim. Na prej omenjenih računalniških in tehničnih forumih pravzaprav precej hvalijo Medion :) Tudi meni služi odlično.

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

12. jan 2014 16:57

Vanilija, brez skrbi, da bi kaj počilo. Jaz ga uporabljam že cca 4 leta. preživel je že takšne in drugačne nesreče. Tudi odpirali smo ga in zaenkrat je še cel. Razen baterije, ki jo moram zamenjati deluje  čisto ok

kriznana

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

12. jan 2014 22:41

No, če vam dobro služijo, sem vesela za vas, naj traja.

Sem pa samo napisala, kar mi je povedal serviser, ki se je srečal že z več kot enim računalnikom iz Hoferja, osebne izkušnje pa nimam.

Vanilija

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

13. jan 2014 7:27

Jaz ti predlagam, da greš po trgovinah, poveš kaj boš počela na računalniku in koliko denarja si pripravljena dati. Takole ne boš nikoli dobila dobrega odgovora kaj kupiti, ker ima vsak drugačne izkušnje z različnimi firmami računalnikov. Evo, sama imam zelo dobre izkušnje s Hoferjevim računalnikom, počnem pa z njim enako - dokumenti, glasba, filmi. V letu in pol me še ni razjezil. 
Vsak računalnik pa po nekaj letih uporabe odsluži in ga je treba menjati.

luccka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jan 2014 8:17

Pri nas tudi premoremo Hoferjeve kište, enega malo boljšega in enega malo slabšega, oba služita namenu, boljši je bil kupljen v eni izmed otvoritvenih akcij in je bil za to, kar nudi, prav smešno poceni. Oba štacionarca, prenosnike imamo še HPjeve, moj bo star že 6 let, pa še vedno dela kot urca.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti