Morje 2014

beti2009  

član od: 29.9.2009

sporočila: 1

tema odprta - 10. jan 2014 13:24 | ogledi: 28.739 | odgovori: 30

Pozdravljeni vsi skupaj tukaj na Kulinariki.Malo gledam za dopust letos,in me privlači Pašman.Ima mogoče kdo kakšne izkušnje,kakšen nasvet,mogoče tel.številko lastnikov....Smo družina z dvema otrokoma,10 in 11 let.To se pravi da bi rabila apartma za 4 osebe,čim bližje plaži..:).Malo sem gledala po forumu,pa so članki stari že tri,štiri leta.Hvala v naprej za odgovore.Lep pozdrav,Beti

beti2009

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

10. jan 2014 13:30

Bom vprašala kolegico resno vsako leto hodijo dol 2x letno. Pa so zelo zadovoljni.

 

Mi pa imamo namen iti na Ravo. Ali kdo pozna ta otoček, kakšne izkušnje??

Lanskoletne z Dugim otokom so super, ta otoček je pa blizu...

 

lp

testeninca

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

10. jan 2014 20:16

Mi smo blili 2 leti nazaj na Ravi:

http://www.apartmanija.hr/apartmani/rava/apartmani-mava

Imeli smo se super, hiša na robu zaliva, ob morju, lastna plaža, trgovina je odprta nekaj ur na dan, vendar se dobi vse, saj kar si zaželiš naročijo,... Vedeti pa je treba, da se na tem otoku nič ne dogaja,....

Lastnika sta zelo prijazna,  mora pa ti ustrezati tak način dopustovanja. otok ni primerljiv z Dugim otokom.

Sicer pa smo se po Ravi ponovno vrnili dopustovat na otok Kaprije, na katerega se pride s trajektom in Šibenika.

Lp, Simona

prozman  

član od: 17.7.2008

sporočila: 77

13. jan 2014 8:06

Kukljica to je na Ugljanu, čisto blizu Pašmana. App Vojvodič 0038523317363. lp

prozman

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

13. jan 2014 8:42

Prosim za malo več informacij o Ravi, sem poslala ZS. Namreč za letos smo odločeni da potujemo na Ravo, Kaprije so pa tudi v planu za naprej pa Žirje...

testeninca

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

14. jan 2014 13:02

Meni osebno so Kaprije bolj všeč kot Rava, bivamo pa v apartmaju:

http://www.villa-ana-adriatic.com/

Mislim, da bo letos že 7 leto, če ne že kakšno več. Prej smo hodili vsi 4, zdaj pa sva že sama, v manjšem apartmaju. Tudi tu je lastnica Aneta izredno prijazna...

Meni je to res kot raj na zemlji: lep in ČIST apartma, izredno čisto morje, veliko plavanja, tempo, ki si ga narekuješ sam ter pa obilo branja.... in sploh ne iščem več druge destinacije, saj se tu resnično odpočijem od vsakdanjih obveznosti.

Priporočam!

lp, Simona

 

 

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

15. jan 2014 22:58

Pozdravljeni.

Z družino smo šest let hodili na Pašman v Neviđane. Apartma smo imeli cca 10 m do vode in privat plaže. Domačini prijazni, gužve nobene, mir, zelo blizu morja. Če rabiš mir na dopustu, da se odklopiš je Pašman za moje pojme pravi otok. Lahko grete na kakšen sprehod, greste na sladoled v sosednjo kraj, ali pa se zapeljete čez most na otok Ugljan v Kukljico ali Preko, kjer se mogoče malo več dogaja. Prav tako lahko grete kakšen večer oz. popoldne na trajekt in se zapeljete v Biograd ali Zadar. Če ste pa ljubitelji kolesarjenja, je pa otok ravno pravi.

 

lovebeyba

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

16. jan 2014 12:26

Pozdravljeni,

Doban ali je villa Ana Na Kaprijah klimatizirana?

gaja 1

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

17. jan 2014 0:16

Lp vsem skupaj. Tudi sam se že zanimam za letošnji dopust. Destinacije še ne vem, šla bi pa sama z punco in me zanima če kdo mogoče kaj priporoča... Namreč bil sem že 3x na Viru - nič posebnega ampak če se malo potrudiš in odpelješ z avtom najdeš tudi lepe kotičke... Razmišljal sem da bi se malo dlje peljal. Punca je rekla da je Šolta zelo lepa mogoče tista okolica pa po možnosti da ni predrago... :)

Ambrož

11111  

član od: 11.11.2004

sporočila: 29

17. jan 2014 8:23

Pozdravljeni.

 

Mene pa zanima, če kdo pozna dober apartma za 4 osebe na Krku. Najraje imamo, če je čisto blizu morja.

 

Hvala lepa in lep pozrav.

11111

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2014 11:34

Dobri bog, ljudje, pa odkrivanje jadranskega arhipelaga in srednje in južne Dalamcije pa vendar ne bi smelo biti tak zahteven projekt...no. Ne rečem, da bi kdo iskal namige o tem, kako se rentira avto na Tasmaniji, pa na kaj je treba biti pozoren, če se gre na Usshuaio,....ampak to, kako se uporabijo trajekti in kako se pride na srednjedalmatinski otok pa ja ni raketna znanost.

Pa tudi dopust, ki se sprevrže v kaj-pa-vem, gledanje na zaliv, v katerega odteka kanalizacija ali pa apartma, v katerem pušča kotliček od veceja in take stvari....to je čez nekaj let samo spomin, ob katerem se vsak kolikor toliko pameten samo nasmehne.  Ker pač ve, da človek ne zna oceniti, kaj je dobro, če ne okusi tudi flopa in da je najbolj moreče živeti v mentalnem povprečju, ki ga ne more zmotiti niti prekrasen mediteranski pejsaž.

Tko je svhaito, shvatio je.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti