Hotel forum beach rodos

tema je zaklenjena

smotka si  

član od: 15.6.2011

sporočila: 4

tema odprta - 10. jan 2014 9:52 | ogledi: 12.423 | odgovori: 5

Lep pozdravček!

Z mislimi sem že pošteno pri poletnih mesecih in katalogi raznih TA arencij krasijo mojo delovno mizo :)

V oči mi je padel Rodos in hotel Forum Beach. Prebrskala sem malo po netu, pregledala po forumih in nisem zasledila kakšno  koristno info o tem hotelu. Zato prosim če pozna kdo ta hotel če mi lahko malce pomaga s kakšno informacijo, da bo odločitev lažja. Zanima me predvsem kakšne sobe so, čistoča mi je najbolj pomembna. In seveda kakšna je plaža pred hotelom?  Zanima me tudi kraj Ialyssos, kakšno je nočno življenje v mestu, se da kaj videt skratka če se kaj dogaja :) Je mogoče kdo šel na Rodos s TA Palma, kakšne so izkušnje z vodiči in kakšne oglede se splača vzet preko agencije?

Hvala za odgovore :)

smotka si

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. jan 2014 10:11

Jaz vem, da se vsak od nas veseli svojih počitnic... ampak v današnjih časih resnično najdeš na spletu skoraj vse, kar te zanima in to velja tudi za destinacijo, o kateri sprašuješ. Zdi se mi, da je kar nekaj odprtih tem z naslovom, kam na dopust in prav fletno bi bilo, če bi se o teh rečeh tam pisalo, vse na enem mestu in ne bi vsak odpiral nove z naslovom svojega hotela. 

Sicer pa na Rodosu nisem bila, po izjavah tistih, ki so bili, pa kaže, tam je tam bolj kot ne vetrovno, morje valovito in kopaš se v bazenih. Nočnega življenja je pa v takšnih krajih itak zadosti, še posebno v južnih krajih, kjer se življenje začne, ko sonce zaide.

Ognjič

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. jan 2014 11:00

Bila na Rodosu v lastni režiji, s hotelom smo bili zadovoljni, se ne spomnim imena, je bilo pred devetimi leti. Se strinjam z zadnjim odstavkom Ognjička, moram pa dodati, da kamor greš, vedno vidiš kaj novega in zanimivega. Tudi nočnega življenja je dovolj, brez skrbi. Vsaj takrat ga je bilo, upam, da ga ni recesija povozila.

 

naor

smotka si  

član od: 15.6.2011

sporočila: 4

10. jan 2014 11:38

Kot sem že napisala sem prebrskala in prebrala vse spletne forume o moji destinaciji ampak nisem dobila željenih informacij, predvsem sem bila presenečena nad slabimi ocenami hotela zato sem želela še dodatno povprašati ljudi ki so morda že bili v tem hotelu za mnenje. Na forumih so zadeve stare več pet let in jaz bi pa želela sveže podatke. Se opravičujem Ognjič če sem te s tem prizadela in hvala za odgovore :)

Lep dan še naprej

 

smotka si

aprila  

član od: 20.11.2006

sporočila: 19

10. jan 2014 12:11

ocene hotela s fotografijami popotnikov so tule:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g635614-d557027-

uradna stran hotelske verige intvojega ogledovanega hotela je tule: 

http://www.forumhotels.com/

na tej strani je tudi položaj hotela, se vidi oddaljenost od morja:

http://www.forumhotels.com/maps/

Na posameznih destinacijah so prisotni predstavniki agencije (največkrat turistični spremljevalci ali vodniki), ki skrbijo za goste in prodajajo ter vodijo fakultativne izlete.

Priporočam zelo zbrano prebiranje celotne ponudbe - kaj je vključeno, kaj je za doplačilo (obvezno ali samo kot možnost)

 

lp

aprila

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

10. jan 2014 12:42

Ognjič je napisal/a:

 Zdi se mi, da je kar nekaj odprtih tem z naslovom, kam na dopust in prav fletno bi bilo, če bi se o teh rečeh tam pisalo, vse na enem mestu in ne bi vsak odpiral nove z naslovom svojega hotela. 

Tako je. Konec koncev nismo stran, specializirana za tovrstno vsebino. Nadaljujte torej, če je želja in interes, v eni od tem z naslovom Kam na dopust? Hvala.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti