Kulinarika

tema je zaklenjena

Lupinica  

član od: 30.11.2013

sporočila: 51

tema odprta - 29. dec 2013 23:11 | ogledi: 27.402 | odgovori: 2

Pozdravljeni in pozdravljene!

Zanima me kako se na kulinariki nastavi slika?

Lp

Lupinica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. dec 2013 2:35

Če misliš na dodajanje slik, so navodila tule:
http://www.kulinarika.net/uporabniki/receptislike.asp

 

Če pa misliš na malo slikico, ki bi jo imela ob svojem imenu (avatar), pojdi pa na "nastavitve" (to imaš takoj pod gumbom za prijavo oz. odjavo), tam klikni na zavihek "razširjen profil" in imaš takoj na začetki okence oz. možnost za dodajanje svojega avatarčka 
Kopirala sem navodila za urejanje avatarja, ker moraš upoštevati nekatere omejitve, kar se tiče velikosti:
Avatar je majhna sličica, ki vas na forumu predstavlja, vam ponuja nekaj unikatnega, kar je le vaše. Lahko je vaša fotografija, sličica, ki vam je všeč, sonček, rožica, karkoli želite. Ko jo naložite, bo ta risbica vidna na vseh naših forumih. Za KulSlo boste morali sami izdelati (obrezati, pomanjšati) risbico prave velikosti in sicer 60 x 60 točk v velikosti največ 10 KB. Lahko je v zapisu GIF, JPG ali PNG. Lahko pa pošljete večjo (do ločljivosti 1200 x 1200 točk) in jo bo kuharček Obdelovalko samodejno obdelal. A ne pričakujte, da bo taka sličica lepša, kot če jo ročno izdelate. Obrezana bo ob straneh in pomanjšana. Če le lahko, vam svetujemo, da pripravite sličico pravih dimenzij. Če bo s poslano sličico karkoli narobe, vam bo KulSlo javila, tako da se nič bati. Postanite edinstveni, naložite si svoj avatar.

 

Naj ti uspe!

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti