Cake pops - pekač

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

tema odprta - 14. dec 2013 22:46 | ogledi: 7.895 | odgovori: 5

Pozdravljeni,

 

Imam eno vprašanje... Kupila sem si pekač za cake pops - biskvitne lizike od Zenkel... sicer recepta nisem zraven dobila ampak sem ga potem našla na njihovi strani posebej za ta pekač. Me pa zanima, kako bi jaz te biskvitne lizike napolnila z malo kreme da bi bile sočne... Je samo recept za biskvit, spečeš v tem pekaču in obliješ... A ni poanta teh, da so polne s kremo? Da so sočne? Ima katera ta pekač in me zanima kako dela. 

Jaz ga bom jutri uporabila prvič in me malo zanima, kako bi se to potem napolnilo? Kakšen nasvet? 

 

LP

Tanja

Alfica  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

15. dec 2013 10:45

Po moje je pekač čisto odveč, glede na to, da naj bi se spekel biskvit, razdrobil, zmešal s kremo, maskarponejem, marmelado ali pač nečim, kar da sočnost in se potem naredijo kroglice.

Alfica

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

15. dec 2013 13:46

Tudi meni se zdaj tako zdi, ampak ni pa nič narobe če vprašam za kakšen nasvet  :)

Tanja

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

16. dec 2013 17:30

tancy1984, poišči recept za bolj sočen biskvit, npr. "popolna čok. torta hersheys" od bannanne. Osebno so mi cake pops pečeni v pekaču bolj všeč, kot pa ostali.

regina

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

16. dec 2013 23:20

super za predlog, hvala... moram reči, da sem delala zdaj po te receptu prav za ta pekač in so bili zelo okusni, tudi niso bili suhi, so bili malo sočni, samo mrzli oz na hladnem morajo biti. Bom pa vsekakor probala še po tem :)

Tanja

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

17. dec 2013 12:07

Ja, saj cake pops moramo imeti do uporabe na hladnem, tudi tiste, ki jih naredimo iz biskvita in dodatkov in jih oblikujemo z rokami. Ko jih boš ponovno delala, mogoče po bannanninem receptu, sporoči, kako ti bo šlo.

regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti