Zakaj dojenček noče piti toplega adaptiranega mleka?

20srček13  

član od: 2.12.2013

sporočila: 6

tema odprta - 2. dec 2013 10:45 | ogledi: 32.420 | odgovori: 4

Imam 2 meseca staro punčko in se hranimo preko flažice, pije adaptirano mleko Bio 1 od Babylove. Od začetka je tako slastno popila to mleko, a zadne tri dneve pa opažam, da toplega mleka sploh noče pit. Popije okrog 30ml, potem se vstavi, a nato, ko je pa mleko mrzlo pa vse ostalo še popije do konca.  Naredim ji pa po 90ml, včasih tudi po 100ml.

 

A je mogoče to krivo, ker ji dajem za pit mrzel čaj, pa zato noče piti toplega mleka?! 

20srček13

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

2. dec 2013 10:58

Po moje boš hitreje prišla do vseh informacij v zvezi s tvojim dojenčkom na mama.si, med.over.net, mojmalcek.si, ringaraja.net in najbrž jih je še takšnih portalov.

Ognjič

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

2. dec 2013 11:05

Pokliči patronažno sestro in se posvetuj.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

2. dec 2013 22:19

A si merila temperaturo mleka? Mogoče je pa pretoplo in ji zato ne paše.

 

 

motovilčica

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

3. dec 2013 19:48

Živjo,

moja malčica se je isto vedla. Nič ne skrbi. Ko sem bila primorana poseči po adaptiranem mleku, sem mogla vodo še prekuhavat in hladit al pa prekuhano ohlajeno vodo greti. In seveda ni bila nikoli ista temperatura. Opažala sem, da bolj je hladno, raje popije. Zdaj ji dam čez dan mlačno iz pipe, ponoči pa imam že v flaši in ko zmešam z mlekom, ji dam kar sobno temperaturo, ki je ponoči itak nižja in je v redu.
Enako je pri kašicah. Nič ne protestira če je hladno na sobni temepraturi, če je pa po moje mlačno, je njej že pretoplo.

Oreo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti