Grelna blazina oziroma odeja?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. dec 2013 11:38

Grelne podlage, blazine in odeje niso namenjene za spanje, ampak samo za takole malo pogret. Na moji podlogi na veliko piše, da jo moraš izklopiti, ko ležeš nanjo (kar je zelo razumno, glede na to, da človek v toplem gnezdu pač hitro zaspi). Sama sem vseeno pristaš bolj toplih prostorov, pa zato brez dodatnega gretja v postelji (razen določenih živih subjektov, pri katerih je toplota le dodana vrednost).

Sonja

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

1. dec 2013 19:52

hI, HI, moževa grelna blazina mi pa odlično služi februarja, ko jo razgrnem v dnevni na mizi in nanjo dam v lončkih kalit paprike, paradižnike, melancane (moža pa takrat malo v noge zebe), jaz imam pa potem krasne sadike za pikiranje in zgodnje sajenje.

BABI 2+2

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. dec 2013 20:04

Babi, !

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. dec 2013 21:38

Babi, štunfke mu kupi revežu.

 

naor

Ivek1984  

član od: 14.5.2012

sporočila: 19

2. dec 2013 7:39

ATNES in spelja sta zadeli deloma v črno. Večkrat me zebe v noge in roke, kljub temu, da imam dokolenke, ko sem doma in je centralna kurjava vklopljena. Ne bi rad imel vklopljen kalorifer, ker pošteno žre elektriko. Na spletni stran http://lifestyle.enaa.com/Zdravje/Zdravo-zivljenje/Z-gr sem prebral, da bi naj odeja tudi izboljšala  prekrvavitev med drugim

Ivek1984

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

2. dec 2013 10:39

Jaz grelnim blazinam ne bi pripisovala takšnih sposobnosti. Verjamem, da če ti je topleje se bolje počutiš. Predvsem je ob mrzlih rokah in nogah potrebno vedeti, da je to zaradi slabega pretoka (mogoče kaj narediti na energetskem nivoju) in pomanjkanja gibanja.  Probaj si zmasirati podplate.

Jaz sem bila vedno zelo zmrznjena in sem velikokrat spala v nogavicah. Nato sem se začela ukvarjat z bioenergijo in od takrat sem ¨pečka¨. Vsi  doma se radi stiskajo k meni, da jih pogrejem. Še pozimi spim v spalni srajčki s kratkimi rokami  pri odprtem oknu. Imam še spravljeno pižamo za hude čase a je zadnjih 13 let še nisem rabila.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

2. dec 2013 11:17

Trixi, a hodiš k bioenergetikom ali si že sama naučila tega? Prosim, povej kaj več.

(Mogoče pa se kdaj še jaz naučim možu ogreti noge brez grelne blazine)

BABI 2+2

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

2. dec 2013 12:13

V začetku sem zaradi zdravstvenih težav po spletu okoliščin spoznala zdaj že pokojnega bionergetika, ki mi je zelo pomagal in sem praktično brez zdravil pozdravila vse moje bolezni. Namreč zaradi padca in pretresa možganov sem bila na močnih analgetikih, po terapiji pri njemu sem jih opustila. Prav tako bi morala jemati 3 vrste antibiotikov zaradi težav z dvanajsternikom in tudi tu je bila terapija uspešna. Ko pa se je bližal konec mojega očeta mi je predlagal, da je čas, da si začnem pomagati tudi sama in tako sem naredila najprej prvo stopnjo reikija. Ker sem se po njej odlično počutila sem se odločila  še za drugo. Po tej pa se je moje počutje precej spremenilo in sem vedno topla, včasih še preveč vroča. Razvila se mi je tudi intuicija in mnogokrat za veliko stvari preprosto vem ali čutim vnaprej.

Želela sem še nadaljevati na tretji stopnji pa mi je odsvetoval. Kljub temu sem se na to pripravila dvakrat, pa sta me obakrat dva življenjska šoka prisilila, da stopnje nisem opravljala. Očitno je imel prav.

Sedaj terapije izvajam na sebi in mojim domačim. Vsi se tudi radi stiskajo k meni in najbolj vesel je tega mož, da dobi eno pečko v posteljo.

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

2. dec 2013 14:37

Trixi je napisal/a:

...najbolj vesel je tega mož, da dobi eno pečko v posteljo.

....aaaaaa...ne bom ne bom ne bom...ne smem ne smem smem...

lp

mzm

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

2. dec 2013 14:49

Rajši ne...    

Izraz pečka si je izmislil moj sin....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti