Se na deževen dan to tudi vam dogaja?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. nov 2013 15:45

 

 

Draga moja, če  so tole problemi (ciitram tvoj zapis)

 

Pa še veliko problemov imam...brez skrbi, ne mi bit fouš...kje najti puranje prsi s kožo, pa kako pospraviti zlikane prte, da se ne bo videl rob (pač nimam časa vedno likati tik preden ga dam na mizo), pa še pa še...

 

potem problemov nimaš.



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 28.nov 2013 15:45

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. nov 2013 16:37

alibaba je napisal/a:

ps:

A mogoče katera ve, kje se kupi marelo s tulcem? Ali tulec za marelo

alibaba

Vprašaj v podjetje POPULI d.o.o.    Populi@siol.net

Zelo so prijazni, če nimajo, ti bodo verjetno svetovali, kam se obrni.

babka1951

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

28. nov 2013 17:14

 

 

 

 

   



alibaba

Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 28.nov 2013 17:15

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

28. nov 2013 19:37

ha ha, kr neki, velik cajta mamo danes očitno vsi.

 

lp

majaos

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. nov 2013 0:04

alibaba je napisal/a:

Pa ni nas pet v avtu, na tleh imata svoj prostor psa, pa ne vem, zakaj bi jima mogla taško al marelo tiščat pod gobec .

 

alibaba

 

Psa sta, predvidevam, zadaj na tleh, torej so sedeži zadaj prosti. Če je mokro, pa pogrni zadaj tisto brisačo ob MameF.

tulka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. nov 2013 2:39

Tista brisača od mameF je očitno še doma. Pa čeprav je glede na alibabine besede:

alibaba je napisal/a:
Torbico imam trada pri sebi, ker si rada pripravim ključe, ne da jih iščem pred vrati (mi grejo na živce tudi ljudje v trgovini pri blagajni, ki šele ko vse spravijo, začnejo iskat denarnico... ), pa včasih potrebujem telefon (ga tudi ne jemljem ven), pa včasih je treba kak robček ali bonbon poiskat... Taka pač sem, ne najedam pa nikogar zaradi tega...alibaba

... očitno, da bi se pod temi pogoji dejansko najbolj znašla s torbo v naročju. No, kakor bo pač izbrala, jaz nimam več idej.

Tulec za marelo se da narediti tudi doma, z majhnimi stroški (glej stran 1, tretji odgovor)


alibaba je napisal/a:

A mogoče katera ve, kje se kupi marelo s tulcem? Ali tulec za marelo?

alibaba

Če v google odtipkamo "dežnik s tulcem", je prvi zadetek tale:
http://magmaposlovnadarila.si/deznik/deznik-s-tulcem-avtoma

Cena 4,44 €

Za 7,45 € pa tale:
http://1nadan.si/ponudba/AllActiveOffers/3989/

 

(upam, da se je medtem tisti sarkastičen odgovor naložil)

 

Psi se morajo po zakonu voziti v avtu ločeni od potniškega prostora oziroma ustrezno pripeti, kar pomeni:

- v ustreznem transportnem boksu

- v prtljažniku, ki je od potniškega prostora ločen s pregradno mrežo

- pripeti s posebno oprsnico in varnostnim pasom - na zadnjih sedežih (ta različica je od vseh treh po testiranju AMZS še najmanj varna)

Če koga s psom v naročju, na zadnji polici ali sprednjem sedežu ustavijo policisti in "zatežijo", bodite veseli, da so vas opozorili oni in ne zvenenje po toči nesreči. V primeru trka je namreč v vetrobransko steklo letečih 20 ali 10 ali 30+ kg pasje žive teže precej neprijetna zadeva. Za vse udeležence, najbolj za psa.

 

Pa čimmanj deževnih dni želim!

 

 

Mojca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. nov 2013 6:01

Jutri nas čaka , ap bo vse rešeno.

rimljanka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

29. nov 2013 6:58

Je kdo med zložljivimi dežniki, ki se jih da nabaviti pri nas, zasledil takega, ki se tudi zapira avtomatsko?  Enega sem pred leti dobila za darilo in je tako priročen, da se družinski člani kar naprej cufamo zanj.

Cila

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

29. nov 2013 7:08

Na isti strani, kot jo je prilepila MamaF http://magmaposlovnadarila.si/deznik-zlozljiv-avtomatsko-od ... ampak žal je v splošnih pogojih navedeno, da prodaja ni namenjena fizičnim potrošnikom (kupcem, občanom). Teh dežnikov, kakor tudi tistih s tulcem, je v ponudbi poslovnih daril kot toče, za fizične osebe pa ni neke ponudbe. Kakšnega s.p. pocukaj za rokav, da te doda na seznam obdarovancev 

LP, V.

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

29. nov 2013 9:02

Hvala vsem!

Še enkrat pa se opravičujem, če je kdo v mojem pisanju zasledil kak slab namen...

Lep vikend vsem!

 

alibaba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti