Se na deževen dan to tudi vam dogaja?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

27. nov 2013 13:39

Ja Mišzmoke imaš prav, marsikaj gre med noge, če le ni preveliko.....

kvačkarica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. nov 2013 13:45

Potem se pa zgrazate ob mojih postih....

Commis débarrasseur

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

27. nov 2013 13:48

Ne razumem, a se vas v avtu vedno vozi pet ali še kakšen več.

Kaj pa prtljažnik, je vedno poln.

Mogoče sem samo butasta da tega ne razumem, da v celem avtu ni prostora za to dvoje.

Ja tako kot pravi mišzmoke, med noge gre in pol.

Poskusi.

irena

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. nov 2013 14:21

Alibaba, te čisto razumem. Sama se, odkar sem voznica, spopadam s podobnim problemom. Ko pridem do avta, ne vem, kam naj dam marelo, da ne bom mokra jaz ali pa cel avto. Če od zunaj odprem zadnja vrata in jo dam zadaj, me namoči, če jo pa vržem k sovoznikovemu sedežu na tla (v primeru, da sem v avtu sama, jasno), pa vse šprica naokoli. No, res je najboljša rešitev dežnik, ki ima pritrjen plastičen tulec in ga samo potegneš navzgor, ko dežnik zapreš. Ampak jaz imam raje zložljive dežnike. Saj vem, lahko zaprem dežnik, ga povijem in vtaknem v tisti mali etui, ampak medtem sem že premočena do kože... Se strinjam, da to ni noben hud problem, ampak če ima kdo rešitev, bi jo pa rada prebrala...

JJ

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. nov 2013 14:52

Prvič, Zzak ima prav.

Drugič, mnogi bi bili veseli, če bi jim bil tale tvoj problem edini problem.

Tretjič, če te ena taka zadeva, kot je malo mokrote tako razjezi, da forum odpreš, si predstavljam, d amora biti življenje s tabo jako veselo.

Četrtič, če res dežuje kot iz škafa, se temu primerno pripraviš preden greš zdoma. To je v mojih očeh edini problem, ki ga imaš. 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. nov 2013 14:58

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Prvič, Zzak ima prav.

Drugič, mnogi bi bili veseli, če bi jim bil tale tvoj problem edini problem.

Tretjič, če te ena taka zadeva, kot je malo mokrote tako razjezi, da forum odpreš, si predstavljam, d amora biti življenje s tabo jako veselo.

Četrtič, če res dežuje kot iz škafa, se temu primerno pripraviš preden greš zdoma. To je v mojih očeh edini problem, ki ga imaš. 



Vanja

 

Spolh ne vem, od kod vam ideja, da je to edini problem, tega ni nihče napisal. Smo pa ljudje nagnjeni k temu, da probleme rešujemo, zato tudi toliko izumov. Verjetno bi drugače še vedno živeli v jamah

JJ

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. nov 2013 16:15

Imas prav dzenis,  nekateri imajo poleg teh z marelami se resnejse probleme. V spominu imam neko milijon dolgo temo o porocnih cevljih.

Tista je res pripomogla k obcemu napredku.



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 27.nov 2013 16:19

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

27. nov 2013 16:26

O ti šment, jaz imam tudi torbico, se vozim z avtom in nad mano tu in tam joče nebo, pa sploh nisem vedela, da imam zato problem. Za take primere obstajajo gumijaste preproge za v avto in manjše torbice. Dežnik se da položiti ob strani med noge in vrata. Voda v manjših količinah ni nevarna, in količina, ki steče z dežnika, za utopitev odraslega človeka v lužici pod sedežem ne zadošča.Kaj pa potem od problema še ostane? A to, da si malo moker? Mili bog, pa saj vendar dežuje!  

Ops..... zdaj šele se mi je posvetilo. Potrebujemo suhi dež (predlagam v briketih, dostava na dom, ob torkih).

 

 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. nov 2013 17:09

limnol je napisal/a:

O ti šment, jaz imam tudi torbico, se vozim z avtom in nad mano tu in tam joče nebo, pa sploh nisem vedela, da imam zato problem. 

 



Sonja

 

Torej le nisem edina s tem problemom...da ne vem, da imam problem. 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. nov 2013 17:22

zzak1977 je napisal/a:

Imas prav dzenis,  nekateri imajo poleg teh z marelami se resnejse probleme. V spominu imam neko milijon dolgo temo o porocnih cevljih.

Tista je res pripomogla k obcemu napredku.



Commis débarrasseur



Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 27.nov 2013 16:19

 

Zzak, veliko časa imaš, da prebiraš teme, ki te sploh ne zanimajo

Vemo, kdo postavlja kriterije, katera stvar je dovolj pomembna za odpreti novo temo - pooblaščene osebe. Nekateri pa kvakate, kokodajsate in se petelinite čisto v vsaki, samo, da se oglasite. Svoje ste dokazali

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti