Aparat za kuhanje jajc

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. nov 2013 9:32

testeninca je napisal/a:

Pa so zadnje čase tvoji komentarji res na mestu??

 



testeninca

 

Hm, ob tehtanju tega, kaj je bolj primerno za zapis: da nekdo napiše, da ima penis ali pa da nekdo opisuje mireno, meno, ali pa da uporablja kroglice.....ugotavljam, da ni zmagovalca.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. nov 2013 10:01

Vendelina jr. je napisal/a:

testeninca je napisal/a:

Pa so zadnje čase tvoji komentarji res na mestu??

 



testeninca

 

Hm, ob tehtanju tega, kaj je bolj primerno za zapis: da nekdo napiše, da ima penis ali pa da nekdo opisuje mireno, meno, ali pa da uporablja kroglice.....ugotavljam, da ni zmagovalca.



Vendelina jr.

 

Draga moja, pozabila si na skodelico, saj veš katero ....

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. nov 2013 10:08

zzak1977 je napisal/a:

 ............................  ..................... čutim potrebo, da svojo moškost konkretno predstavim. .................................................................



Commis débarrasseur

Prijatelj zzak, upam, da ne boš jezen, če se " konkretne predstavitve tvoje moškosti " ne udeležim ( vsekakor obljubim, da se bom udeležil predstavitve konkratne ženskosti, če katera kulinarična prijateljica bo čutila potrebo, da je predstavi ).

S mi querido amigo se seveda popolnoma strinjam.

Pa, da ostanem v temi: prodam aparat za kuhanje jajc, starejši model, ima oblogo proti prijemanju ( jajce mi se še nikoli ni prijelo za stene aparata ) za dva do tri jajca. Aparat je preizkušen, je v redni uporabi ne dam ga za manj kot 20 €v, na spodnji fotografiji:

Zadaj na fotografiji je videti tudi večji aparat za 10 - 20 jajc, prodam ga za 50€v.

Matr, kaj vse dela kapitalizem z mano, zaradi nekaj €v sem mogel spucat  štedilnik.

ežoj

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

26. nov 2013 10:15

meni pa se zdi, da je super vsaj nekje uporabljat ženski spol glagolov hehe. slovenščina naslavlja skupino v moškem spolu, če je med 10.000 ženskami en sam moški. ej, kera neumnost! en sam tip, pa tudi če je u iber poženščen spremeni vse v njihov prid. ma se mi zdi prav simpatično, ko se Zzak s svojim bigeljnom protivi :)
se opravičujem avtorici teme, da sem s klobasami uletela med jajca, sam se nisem mogla zadržat :)

 

Oreo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. nov 2013 11:22

Saj aparat za kuhanje klobas menda tudi obstaja.

Loni Makaroni

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

26. nov 2013 14:51

Ziher ma tud tega ežoj in ga bo hotu preprodat za velik dnar, k ma že štedilnik spucan.

Oreo

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. nov 2013 22:56

Ežoj, spravil si me v smeh.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti