Krasitev torte tičino/ marcipan_ kdaj?

BLACKY30  

član od: 5.10.2008

sporočila: 246

tema odprta - 24. nov 2013 9:02 | ogledi: 4.520 | odgovori: 2

pozdravljeni.

se spravljam v petek torto delat za hčerin r.d. pa me zanima vaš nasvet. rada bi jo okrasila z marcipanom ali mogoče s tičino, če jo dobim. Kdaj mi priporočate oblačenje torte za v nedeljo? bo v soboto ok? se ne bo nič topilo ali kaj podobnega?

delala bom nutelino torto, pa me zanima še to, ali je potrebno pri marcipanu tudi premazati z masleno kremo, da se ne topi ? hvala

BLACKY30

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

24. nov 2013 15:11

Ko sem delala torto s tično, sem jo "oblekla" že v četrtek zvečer (saj se mi zaradi obilo obveznosti ni izšlo, da bi jo naredila v petek), rezali pa smo jo v soboto popoldan, pa je bila zelo sočna, pa tudi ven ni nič teklo. Za marcipan pa ti ne vem povedati, ker je še nisem "oblačila" vanj, z marcipanom delam samo marcipanove kroglice. Mislim pa, da ne more biti nič narobe, če torto tanko premažeš z masleno kremo,

 

kača

BLACKY30  

član od: 5.10.2008

sporočila: 246

25. nov 2013 20:08

hvala.

BLACKY30

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti