Posoda bosch muz5er2 (dodatna posoda za mum5)

parlamajs  

član od: 3.11.2013

sporočila: 8

tema odprta - 19. nov 2013 16:26 | ogledi: 15.794 | odgovori: 6

Prodam popolnoma novo posodo BOSCH MUZ5ER2,ki je kompatibilna za vse aparte MUM5.

Posoda se lahko uporablja še kot dodatna posoda,posebno za tiste ki veliko pečejo!

Posoda je iz nerjavečega jekla.Ima prostornino 3,9L

Primerna za 0,75kg moke ali 2kg testa

Cena posode je 30€

Za več info. mi pišite na ZS

kaj več o posodi si lahko ogledate na tem linku:

http://www.mimovrste.com/artikel/3560026325/napisi-mne

 

 

 

 

parlamajs

VesnicaSoncek  

član od: 20.4.2008

sporočila: 12

3. maj 2015 19:35

staro.. pa vendarle.. a je tole še aktualno? =D

VesnicaSoncek

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

4. maj 2015 0:12

Vesnica, če potrebuješ dodatne posode, pokliči ETIS trgovino na Tržaški 333. Jaz sem tam nabavila dodatne posode in rezervne dele za naše Boshove aparate. Vedeti moraš samo točno za kateri aparat kaj potrebuješ (oznaka aparata), pa ti bodo povedali, ali imajo to na zalogi oz. kako dolga je čakalna doba za dobavo. Pri nas je takšne aparate nosil dedek mraz, dodatno pa smo nabavili tudi posode, ki so na gornji sliki. Vdedeti pa moraš, kaj res želiš oz. potrebuješ, saj je gornja posoda nekajkrat dražja kot plastična posoda za ta aparat .

kača

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

1. maj 2016 18:04

Da ne odpiram nove teme bom kar tu postavila vprašanje.

 

Imam kuhinjski apart MUM48A1, ki ima posodo iz nerjavečega jekla. Nujno pa bi potrebovala še eno posodo, ker je delati z eno res nerodno.

 

Sedaj pa me zanima ali so s tem aparatom kompatibilne tudi plastične posode ali samo inox (plastična posoda je cca. 7€, inox pa 50€ . V primeru da seveda gledam prav, saj pri posodi piše da je kompatibilna z vsemi aparati serije 4. tip posode inox MUZ4ER2, plastične pa MUZ4KR3.

 

Če ima katera izkušnje lepo prosim za informacijo.

testeninca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. maj 2016 19:04

Preberi kačin zapis, je nad tvojim in pokliči v omenjeno trgovino, boš izvedela iz prve roke.

rimljanka

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

1. maj 2016 19:29

Prebrala sem njen zapis in to bom tudi storila, hotela sem samo vprašat, če katera že ima izkušnje...

testeninca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

1. maj 2016 23:05

Je kompatibilna. Plastična je tudi boljša - če mesiš za kruh, pa ostanke testa pustiš notri, se posušijo in odletijo stran, s kovinske jih pa težko spraviš. Jaz sem dokupila plastično, kovinske praktično ne uporabljam več.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti