Gorenje ali beko

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

14. nov 2013 16:27

rag_doll je napisal/a:

Beko je menda Boscheva znamka.



Beko je beko. Turška firma.Ni bosch,ni gorenje. Vse,kar imata  skupnega gorenje in beko je to,da se oboje dela v Turčiji.Tako,da tisto,da je domače,domače,za gorenje ne drži najbolj.

nickMax

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

14. nov 2013 18:13

Ojoj ste me zmešali, ampak ni panike, jutri greva z možem v več trgovin. danes sem tudi videla da ima Harvey norman eno akcijo, v big bangu imajo tudi neko akcijo tako, da nekaj se bo že našlo in upam, da bo tudi dobro delovalo- to me še najbolj skrbi.

 

Nisem pa vedela da se gorenje dela v Turčiji- in potem kupuj slovenski proizvod (ki to ni)

Od vseh strojev in naprav sem bila pa najbolj razočarana nad candy pralnim strojem, ki je deloval cela tri leta, Potem smo bili primorani kupiti novega, bi nov del stal preveč.

lučica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

14. nov 2013 18:14

Jaz imam zavarovanje dodatno stanovanjsko kritje Merkur, ki krije tudi razbitje steklokeramične plošče. Do sedaj smo zadevo poslikali, kupili nadomestno in dobili povrnjen denar. Ker je bilo že dvakrat sem zadovoljna z zavarovalnico. In tudi zelo dobro izkušnjo pri hladilniku.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

14. nov 2013 18:42

Fino, ko si želiš nove plošče jo razbiješ in zahtevaš novo. Spiš kot top?

Commis débarrasseur

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

14. nov 2013 18:50

Pri Generalih je steklokeramična plošča zavarovana v okviru steklenih površin v hiši. Pri Triglavu (vsaj do pred dvemi leti), je bilo potrebno zavarovati ploščo posebej.

 

Lučica, pojdi na ogled po trgovinah, potem pa domov na net in preveri cene pri različnih trgovcih (ceneje.si, lovec na cene) - zna biti kar precej odstopanj med najvišjo in najnižjo ceno. Če boš kupovala vse tri aparate skupaj, poskusi dobiti še kakšen dodaten popust na količino - Etis je že taka trgovina.

http://www.mojalbum.com/tajda

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

14. nov 2013 19:04

Zzak1977, res si samo po enem letu uporabe nisem želela že nove.Samo delo je, da greš kupit novo, upaš, da bo zavarovalnica krila kritje, pa še denar založiš. ,Prvič je počila zaradi nepravilne vgradnje  na mestu, kjer so nastavki za plin, drugič pa na robu in je počila čez polovico. Mogoče smo imeli smolo z serijo, ne vem, vem pa, da mi je bilo že nazadnje žal, da sem kupila enako, mar bi katero drugo ali celo indukcijsko.

Jaz imam razširjeno stanovanjsko kritje, ki krije lom steklokeramične plošče, lom strešnega stekel v stanovanju,  škoda ali kraja na prenosnih računalnikov,  indirektni udar strele, uničeno vsebino v zamrzovalniku in še marsikaj kar v osnovnem zavarovanju ni (poplave, vihar, požar, vlom, odgovornost do tretjih oseb.

Ko sem plačala to dodatno kritje sem si mislila, samo denar stran. Danes pa sem vesela, da imam tako zavarovanje.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

14. nov 2013 19:14

Lučica, jaz precej kupujem na Mimovrste. Dobim zelo ugodno ceno. Vsak artikel, ki ga želim kupit dam v košarico in nadaljujem z nakupom tako, da prosim za predračun. Tam imaš rubriko, ki ponuja, da kaj napišeš in prosiš za najugodnejšo ceno Oni ti potem na tvoj email pošljejo ponudbo. Ponavadi je kar ugodno-v primerjavi z ostalimi trgovci. Nerodno je le to, da moraš vsak artikel posebej napisat. Ta predračun potem, če želiš plačaš in dobiš blago, če pa ne ti čez nekaj dni poteče in nič za to.

branka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

14. nov 2013 19:33

Sem lani kupoval kombiniran hladilnik.In ga najdem na ena.com.Pa še za ceno se lahko pogajaš.In kliknem na ceno,ktero sm si pač zamislo.In sem imel z zeleno obklukano.Prišparal zelo lepe eurčke.Tak da se res splača po spletu brskat.Včasih najdeš tud,zadnje kose aparatov odprodaja -50% itd.Žal je situacija dan danes takšna,da se ne moreš takoj zaletet v 1 trgovino .

Miele

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

15. nov 2013 10:01

Pri odprodajah je potrebno biti pazljiv. Ko sem kupovala hladilnik sem naletela na eno znamko, ki se je odprodajala.Cena super ugodna, nakar zvem, da za ta aparat ni možno naročit rezervnih delov ob okvari, ker gre za staro linijo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. nov 2013 11:35

Sem za nakup aparata Gorenje. Pri nas imamo vse od njih. Servis je bistveno boljši od drugih, ker je treba računati, da nismo vsi v Ljubljani,pa tudi to, da je potrebno rezervne dele pripeljati od zelo daleč, če jih le zagotavljajo.

Pri aparatih je tako, da imaš lahko smolo pri vsakam. Smolo, sem napisala.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti