Oskrba konj

sweet T  

član od: 29.4.2013

sporočila: 39

tema odprta - 11. nov 2013 16:17 | ogledi: 4.657 | odgovori: 6

Zanime me , če kdo potrebuje oz. pozna koga, ki potrebuje kakšno pomoč pri oskrbi konj. Ker imam konje zelo rada si želim tudi, da bi lahko za kakšnega skrbela. Nekaj izkušenj imam, idealno pa bi bilo nekje v okolici Ljubljane ali Domžal.

sweet T

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. nov 2013 19:13

In zakaj tega potem ne vprašaš na tamkajšnjih konjeniških klubih?

Vendelina jr.

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

11. nov 2013 23:20

Ja res je v Orovi vasi lahko pomagaš zavrženim konjem tako kot prostovoljka ali pa kot posvojiteljica na daljavo...V obeh primerih si več kot dobrodošla,povem iz lastnih izkušenj.Le pogumno....

toppy

sweet T  

član od: 29.4.2013

sporočila: 39

12. nov 2013 11:35

Za ta center sem že slišala in mi je zelo všeč. Edino problem je prevoz, za posvojitev na dalavo pa nimam možnosti :(

Kar se tiče klubov sem pa tudi že povprašala pa do zdaj nikjer nimajo ravno kakšnega odvečnega dela.

 

sweet T

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

13. nov 2013 13:12

V vaših koncih res ne vem, vem za klub Ježa pri Ježu, se mi zdi da je to ta nasproti šole v Radomljah, Krumperk... na pamet se ne spomnim več.

 

Pri nas (Polzela) sem jaz že bila v društvu Petra, je fajn, ampak zdaj nekaj časa ne več zardi enega posega. Našla sme tudi nekaj lastnikov konj v okolici in nekoga, s katerim sem zmenjena, da pomagam skrbet za konje, ki je še bližje meni. To sem našla po naključju, se boš pa morala sama pozanimat - ljudje imajo velikokrat konje, časa pa ne, ampak okolica Domžal bi lahko bila problem, ker ljudje dajo konje v oskrbo klubu, za kar plačajo od 300 eur naprej. Klubi imajo pa verjetno zaposlene ljudi - včasih smo take stvari delali otroci, zdaj je verjetno tega malo manj, ker se jim bolj gre verjetno za to, da dobijo več strank, ki imajo denar :) Predvidevam, ne vem pa kako je - to je pač zelo drag šport.

xxs

sweet T  

član od: 29.4.2013

sporočila: 39

15. nov 2013 20:16

Prav imaš, xxs. Večina ima konje v oskrbi, tudi te klube poznam in imajo tam bokse z oskrbo v najemu, tako da ne vem...

 

sweet T

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti